Tucker Carlson: با استفاده از Coronavirus به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از دستگیری مردم ‘دستور غذا را برای هرج و مرج’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson گفت: coronavirus هیچ دلیلی برای اجازه مجرمان اجرا وحشی در شهرهای آمریکا.

در حالی که انتقاد از اعضای دموکرات چپ تیم ملی که در حال حاضر حمایت برای مجرمان به اوایل منتشر شده از زندان کارلسون گفت: “Tucker Carlson امشب” که در برخی از شهرستانها با استفاده از تاج بحران برای گفتن پلیس به چشم پوشی از فعالیت های جنایی اگر آن را نمی کند واجد شرایط به عنوان “خشونت.”

“در بسیاری از شهرستانها اجازه در واقع دستور پلیس برای توقف حفاظت از مکان های برای جلوگیری از انجام شغل خود را. در شهر فیلادلفیا پلیس دستور داده شده است برای جلوگیری از بازداشت و حتی به صورت قابل توجهی جنایات: جرائم مواد مخدر و فحشا بدیهی است که در حال تحمل. اما در حال حاضر سرقت است گرفتن یک پاس.” (مرتبط: زنده به روز رسانی: در اینجا چیزی است که هر دولتی در امریکا انجام شده است برای مبارزه با گسترش Coronavirus)

کارلسون اشاره کرد که در فیلادلفیا مردم در رحمت سارق که می توانید استراحت کنید و وارد صفحه اصلی و نه از ترس بازداشت. در فورت ورث تگزاس خرابکاری معاف از دستگیری.

“در لس آنجلس است که صلاحیت این دادگاه ها با 9 میلیون نفر زندگی می کنند وجود دارد بخش کلانتر تنها دستگیری 60 نفر در روز. در صلاحیت این دادگاه ها از 9 میلیون. که از 300 روز قبل از coronavirus” کارلسون گفت.

فاکس نیوز میزبان تعجب که چگونه سهل انگاری پلیس خواهد ترکیب با مدارس بسته و “میلیون ها نفر از نوجوانان با هیچ چیز … پس چگونه می خواهد رفتار آنها زمانی که آنها متوجه آنها می توانید غارت فروشگاه های سرقت اتومبیل و یا سطل زباله اماکن عمومی بدون پلیس در پاسخ به آن ؟ چه چیزی شما فکر می کنم این است ؟ شما می دانید آنچه در آن است. این یک دستور برای هرج و مرج و مردم می توانند آن را احساس کنید.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مصرف کنندگان به ‘استراحت’ در فروشگاه های مواد غذایی)

کارلسون با اشاره به این که ممکن است یکی از دلایلی که اسلحه و مهمات فروش در حال بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور: از آنجا که مردم نامشخص است که آیا آنها می توانید تعداد پلیس برای اجرای قانون و یا محافظت از خانواده خود را.

Kiley Russell (L) speaks to salesman Jason Zielinski as she she gets information about buying a gun before taking her concealed carry certification test at the Eagle Sports gun range in Oak Forest, Illinois, July 16, 2017. / AFP PHOTO / JIM YOUNG / With AFP Story by Nova SAFO: A gun club for Chicago women concerned about violence (Photo credit should read JIM YOUNG/AFP/Getty Images)

(منبع عکس: JIM YOUNG/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما کارلسون مشاهده برخی از حوزه های قضایی در حال تلاش برای جلوگیری از آمریکایی ها از حفاظت از خود و پیشبرد تفنگ خود را کنترل کرد. “شهردار Champaign, Illinois ادعا اورژانس قدرت از جمله حق تعلیق فروش تفنگ. شهردار نیواورلئان است و مدعی قدرت و حتی بیشتر. او ادعا می کند که اگر او می خواهد به او می ممنوعیت حمل سلاح های بیش از حد — به طور موثر لغو پنهان و حمل است.”

“دولت نتواند برای محافظت از شما آن را زندگی خود را خطرناک تر و سپس آن را در تلاش برای جلوگیری از شما را از خودتان محافظت. این است که چه ؟ فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه. آن است که واقعا شوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im