Tucker Carlson: شورش هستند ‘طراحی’ برای از بین بردن ‘سیستم ما از دولت و حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson روز پنجشنبه گفت که اعتراضات و شورش است که فوران در سراسر کشور “طراحی شده” برای پایین آوردن امریکا سیستم دولت و reomve جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از قدرت است.

“آنچه ما در زندگی از طریق در حال حاضر با وجود آنچه که مردم به شما گفته است که یک محلی مشکل است. این یک بحران ملی. شورش طراحی شده برای تولید ملی نتیجه: تخریب سیستم ما از دولت و حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کارسون گفت: “Tucker Carlson امشب.”

او خواست تهمت به عمل در حال حاضر برای نشان دادن رهبری و یا دیگری او در خطر است از عدم رای. “هنگامی که شما حاضر به مبارزه برای سیستم شما اجرا شما انجام می شود.” (مرتبط: Tucker Carlson: سیاه و سفید زندگی مسائل معتقد است که در نیروی … زمانی که آنها می خواهند چیزی است که آنها آن را’)

“مردم انتظار دارند رئیس جمهور برای پاسخ به یک لحظه مثل این برای رفع آن و آنها حق دارند انتظار می رود که. رئیس جمهور کشور اجرا می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر تظاهر آمد از عربستان سعودی آن خواهد بود و روشن است که شورش بودند تروریست ها به حمله به ایالات متحده است.

“در ساعت فدرال خواهد بود شکار این افراد و دستگیری آنها. اگر پایان نامه تظاهر کنندگان که در supremacists آنها را در حال حاضر در زندان رو به زندگی است.”

کارلسون تشویق وزارت دادگستری به دور از “رهبران antifa فردا همراه با هر فرد گرفتار در دوربین آتش زدن یک ساختمان تخریب یک بنای تاریخی defacing یک کلیسا قرار داده و همه آنها را در قید و سپس frogmarch آنها را در مقابل دوربین مانند MS-13 تماس گرفته و آنها را به آنچه که آنها در واقع عبارتند از: داخلی تروریست” او اصرار داشت.

“نه اعتراض و نه حقوق مدنی, فعالان, نمی, CNN, همکاران, اما داخلی تروریست ها است.”

در حالی که اشاره کرد که تقریبا همه آمریکایی ها به حمایت از معترضان “اکثر مردم نمی مانند تروریست ها. تروریست ها هرگز محبوب حتی در میان رای دهندگان دموکرات.”

فاکس نیوز میزبان استدلال کرد که آمریکا “سیستم ضعیف است” و معادن “برای دفاع از خود.” او اشاره کرد که چگونه شهردار سیاتل عقب نشسته و برای هفته ها و اجازه معترضان به بیش از یک چند بلوک است. (مرتبط: Tucker Carlson: دموکرات ها در حال بازگشت به دلیل ‘جمهوری خواهان فرار از شورش و خشونت)

کارلسون استدلال کرد که برنده خواهد بود منحصر به فرد در حافظهی تاریخ اگر او باقی می ماند در قدرت و بدون مبارزه با کسانی که به دنبال نابودی خود. “صرف یک ساعت در گوگل و ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن یک رهبر در تاریخ جهان که ماند در قدرت پس از ناکامی در سرکوب شورش. شما نمی توانید.”

The Emancipation statue, depicting a slave breaking the chains of captivity as Abraham Lincoln reads the Emancipation Proclomation, is seen on February 9, 2009 in Washington, DC. The slave in the statue is Archer Alexander who was the last slave captured under the fugitive slave law. President Lincoln stands above him and encourages him to rise up. The 200th anniversary of the birth of Lincoln, the 16th president of the US, is February 12. AFP PHOTO/Karen BLEIER (Photo credit should read KAREN BLEIER/AFP via Getty Images)

رهایی مجسمه به تصویر می کشد یک برده شکستن زنجیر اسارت به عنوان آبراهام لینکلن می خواند رهایی Proclomation است دیده می شود در فوریه 9, 2009 در واشنگتن, DC. (منبع عکس: کارن BLEIER/خبرگزاری گتی ایماژ)

فعالان همچنان به تهدید شنبه به پاره کردن, واشنگتن d. C. رهایی بنای تاریخی که به تصویر می کشد جمهور آبراهام لینکلن با یک برده که به تازگی منتشر شده است از زنجیر. مجسمه به طور کامل از طریق تامین کمک های مالی آزاد ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه او “مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im