Tucker Carlson نظرات ‘, سفید, شکنندگی’: ‘سمی زباله’ توسط ‘کامل و در کل ادم سفیه و احمق”

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson انتقاد نیویورک تایمز پرفروشترین کتاب سفید “شکنندگی” در طول یک شنبه شب در بخش “Tucker Carlson امشب.”

نوشته شده توسط نویسنده و علمی رابین DiAngelo و منتشر شده در سال 2018 “سفید شکنندگی” به دست آورده کشش به تازگی و در جریان تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. با توجه به آمازون توضیحات این کتاب به بررسی “را غیرسازنده واکنش های سفید مردم زمانی که پیش فرض های خود را در مورد مسابقه در حال به چالش کشیده و چگونه این واکنش حفظ نژادی و نابرابری است.”

پس از اشاره به این که این کتاب به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به خواندن مورد نیاز برای دانشجویان و حتی کارکنان در کسب و کار خلوت کارلسون با استفاده از چهار واژه به مجموع محتویات آن: “افرادی نژادپرست است.”

تماشا کنید:

“نه فقط نژادپرستانه مردم سفید” کارلسون گفت. “همه مردم سفید. که آیا آنها شش سال یا 100 سال, همه از آنها تعریف نژادپرست است. آنها نژادپرست هستند چرا که آنها سفید است. تنها افرادی نژادپرست است. هیچ کس دیگری است.”

کارلسون توصیف DiAngelo به عنوان یک “حرفه ای ضد نژادپرستانه مربی” که “شاتل بین مدارس و اتاق گفتن مردم که DNA خود را باعث می شود آنها بد است.”

“البته که نه هر کس را دوست دارد پیام خود را,” او گفت:. “گفتن مردم آنها نژادپرستان خوب است اگر آنها در واقع نژادپرستان. اما اگر آنها نمی نژادپرستان? و اکثر مردم در این کشور هستند. خب بیایید ببینید که چگونه شما می خواهم آن را اگر کسی شما را به نام یک molester کودک یا یک wife-beater? شما احتمالا نمی خواهد مانند آن را بسیار. در واقع شما می تواند از دست دادن شغل خود را برای آن. شما می تواند از دست دادن دوستان خود را. شما حتی می تواند از دست دادن خانواده خود را. شما ممکن است احساس بسیار در معرض خطر اتهام.”

همه از آن به DiAngelo, “بدان معنی است که شما به جرم نژادپرستی” کارلسون ادعا. “احساس تهدید است قطعی اثبات است که شما یک نژادپرست است. شما دفاعی است. شما رو ‘, سفید, شکنندگی.’ از این رو عنوان کتاب. اگر شما در معرض خطر نیست وقتی کسی علنا تقبیح شما به عنوان نژادپرست است همچنین اثبات است که شما یک نژادپرست است. در هر صورت دوست من شما یک نژادپرست است.”

“منطق است که به وضوح رابین DiAngelo تخصص,” او گفت:. “نه سواد نوشتن و یا تفکر روشن است. او یک زن کامل و در کل ادم سفیه و احمق.”

کارلسون در ادامه به نقطه دیگر “مسخره ادعاهای دروغین” در این کتاب مانند مشاجره است که مردم “اجتماعی جریمه برای به چالش کشیدن نژادپرستی است.”

“واقعا ؟ از کجا و چگونه؟” “در این کشور و بقیه از ما زندگی می کنند در ایالات متحده آمریکا متنفر نژاد پرستی. نفرت و نژاد پرستی است که به طور موثر ملی ما دین است. هر سازمان ما سازمان یافته است به مهر آن را. مرتکب نژادپرستی و اف بی آی نشان می دهد. در می آیند. آن را فقط بیش از حد پوچ می شود واقعی است.”

“اما رابین DiAngelo واقعا در تلاش برای متقاعد کردن هر کسی که” او گفت:. “نقطه واقعی از کتاب او است که شکست و تضعیف روحیه شما. DiAngelo ادعا می کند که همه چیز شما واقعا می خواهید — همه چیز را که مردم از هر رنگ واقعا می خواهید در هر جامعه ای در جهان است — نشانه ای از نژاد پرستی سفید. می خواهید برای زندگی در یک محله امن? شما یک نژادپرست است. می خواهید برای ارسال به بچه های خود را به یک مناسب و معقول ، شما یک نژادپرست است. همه از رویاهای خود را در حال نژادپرستی. تنها راه برای جبران این نژاد پرستی است که به آن رویاها و آرزوهای خود را رها و مطمئن شوید که خانواده خود زندگی می کند خیلی بدتر زندگی است. برای مردم DiAngelo می نویسد: نقل قول, ‘ناراحتی است که لازم و مهم است.'” (مرتبط: Larry Elder ریپ Black Lives Matter: ‘همه چیز در مورد انتقال اموال از مردم برای مردم’)

فاکس نیوز میزبان معتقد است که این واقعیت است که DiAngelo بر نژاد پرستی به جای نابرابری ثروت و هنوز همه مسابقات است و به احتمال زیاد دلیل شرکت های بزرگ طرفداران این کتاب است.

“در مجموع ” سفید شکنندگی’ کاملا مضحک کتاب” کارلسون گفت. “آن ironies آنقدر عمیق آنها چرخش سر خود را. یک کتاب در مورد نژاد پرستی است که به مراتب بیشتر به شدت نژادپرست از هر چیز لوئیس فرخ تا به حال نوشته شده است. یک کتاب است که ادعا می کند به سمت مردم سیاه و سفید, اما آن را به جای patronizes و demeans آنها را مانند آنها هستیم. یک کتاب در مورد سیستمیک بی عدالتی است که در واقع خود را در یک حیله گر دفاع از مردم مرتکب بدترین بی عدالتی در جامعه ما است.”

تماس همه چیز را در مورد کتاب “سمی زباله” کارلسون تشویق بینندگان به مقاومت در برابر هر گونه آینده نیاز به آن را بخوانید و یا قبول آن فرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de