Tucker Carlson سوالات اطلاعات پشت خاموش کردن طولانی مدت استدلال: ‘از آن زمان شروع به مراقبت در مورد کل جمعیت’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوال استدلال استفاده می شود توسط کسانی که استدلال می کنند برای یک مدت طولانی ملی shutdown در طول یک شنبه شب “Tucker Carlson امشب” مونولوگ.

تماشا کنید:

پس زودتر اشاره به این که شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti پیش بینی “برای اولین بار در یک سری از مستندات تا ژوئن” کارلسون به نقل از سابق اوباما رسمی جیسون فورمن پیش بینی “معنی دار سطح عمدی سرکوب فعالیت های اقتصادی برای بقیه سال.”

“این امر می تواند به خوبی می دانم که وجود دارد را یک دلیل خوب برای این همه” فاکس نیوز میزبان گفت: قبلا در این بخش. “هر کس می خواهد وجود داشته باشد. در عین حال استدلال برای یک مدت طولانی ملی مستند شروع به صدا تیره و تار است.”

کارلسون سوال مشاجره یک رسانه مقاله است که اکثر مردم هنوز هم باقی می ماند مثلا توسط ویروس:

“ما حتی نمی دانند که به این بیماری برای اولین بار در ایالات متحده وارد,” او گفت “مطلع حدس و گمان” است که در آن می توانست در ایالات متحده آمریکا “از اواخر نوامبر یا دسامبر.” با توجه به آن توانايی انتقال تعدادی از آمریکایی ها آلوده در طول زمانی که هیچ کس سعی کردم به قرنطینه مردم “می تواند زیاد باشد.”

فاکس نیوز میزبان ذکر چند نمونه برای تقویت خود مورد استناد محققان یادگیری است که این ویروس منتقل می شود “صرفا با صحبت کردن.” این شامل ساکنان هنگ کنگ آپارتمان ساختمان که کامپیوتر آلوده از طریق لوله کشی, لوله و واقعیت این است که این, ایتالیایی, ایجاد کرد لمباردی آزمایش 60 نفر که به خون و پیدا 40 امتیاز مثبت موارد بدون علائم است.

“نگه داشتن در ذهن است که لمباردی شده است به شدت قفل شده توسط دولت منظور از مارس 9 که تقریبا یک ماه پیش” کارلسون گفت. “در عین حال حدود 70 درصد از این رو آن را به هر حال.”

“آن شروع به نگاه مانند Coronavirus تر است انتقال از ما انتظار می رود و یا به آنها گفته شد:” گفت کارلسون. “خبر خوب این است, آن را نیز به نظر می رسد به مراتب کمتر کشنده به طور کلی. مردم در حال مرگ هستند در اعداد بزرگ است. نه همه آنها بیمار و یا پیر و وحشتناک به تماشای. اما به عنوان داده ها بریزد در شواهدی وجود دارد که بسیاری از افراد آلوده بیمار نیست.”

ایسلند برای مثال آزمایش “حدود پنج درصد از تمام شهروندان” و نیمی از آن “شده است کاملا بدون علامت باشد.”

“بنابراین با توجه به تمام این چه عاقلانه پاسخ به این همه گیر?” کارلسون پرسید. اگر چه به لحاظ تاریخی “ما باید یک ایده خوب است که هدف قرنطينه کار” ایالات متحده “و بسیاری از کشورهای دیگر برقرار توده قرنطينه در آن دولت تعطیل کل سازمان ملل برای مدت طولانی.”

“این هرگز اتفاق افتاده است قبل از اینکه گفت:” Daily Caller, co-founder. “توده قرنطینه حس می کند اگر شما نسبتا خاص آن را جلوگیری از توده عفونت است. اما ما برخی از که ؟ با وجود آنچه شما ممکن است شنیدن در تلویزیون ما مشخص نیست که هنوز هم. در واقع وجود دارد برخی از نشانه های آن نشده است به عنوان موثر به عنوان ما می خواهم امید آن خواهد بود. ایتالیا تحمیل شده یکی از سخت ترین مستندات در اروپا است. تقریبا یک ماه بعد که ما فقط به شما گفته اکثریت قریب به اتفاق از حداقل یک شهر تا به حال شده است با این ویروس آلوده شده به هر حال.” (مرتبط: “ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور’: Tucker Carlson, می گوید دکتر Fauci مشاوره می تواند منجر به خودکشی ملی’)

در واقع امکان واقعی توده قرنطینه غیر ممکن است مگر اینکه نیروهای دولتی همگان را به خرید مواد غذایی.

“مردم را به مرگ از گرسنگی مردن” او گفت:. “به جای این بخشنامه ما زندگی می کنند این است:” ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی. یکی از مکان شما می توانید سوپر مارکت که در آن ضمنا هر کس دیگری در این محله شده است این هفته است.’ از نظر اپیدمیولوژیک این دیوانگی است. اگر شما می خواستم برای آلوده کردن کل جمعیت شما می خواهم همه را تشویق خاص در یک کد پستی به طور منظم ملاقات در یک محل محصور. آن حس را ندارد. مقامات باید بدانند که این حس را ندارد که آشکار است, اما به جای تغییر دوره و یا fine-tuning, آنها دو برابر را به این امید که شدت خواهد برای جبران علم بد.”

در حالی که مردم می توانید خرید بروید و ورزش کارلسون گفت: “کار این است که یک فعالیت ما تصمیم گرفته ایم نباید اجازه داده شود.”

“ما تصمیم گرفته ایم که دفاتر به نحوی خطرناک تر از سوپر مارکت ها به مراتب خطرناک تر هر چند هیچ کس زحمت به توضیح دهید که چگونه. نتیجه: بر اساس برخی برآوردها بیش از 17 میلیون آمریکایی بیکار هستند در حال حاضر. که بیشترین تعداد در تاریخ این کشور است. یک سال از در حال حاضر, ما باید به فکر می کنم در این مورد. چگونه ما احساس می کنیم در مورد این باره تصمیم گیری های ما در برابر این بیماری همه گیر? است وجود دارد یک فرد مجرد است که صمیمانه انتظار دارد coronavirus خود را صدمه دیده بیشتر مردم در پایان از آسیب های ما در حال ایجاد در پاسخ ما به آن ؟ احتمالا نه. بیکاری توده تقریبا قطعی است باعث آسیب بسیار بیشتر از جمله آسیب فیزیکی به متوسط خانوادگی از این بیماری است.”

کارلسون و سپس در تقابل رسانه ای و سیاسی, پاسخ به کروناویروس به عدم همدلی برای ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که مرده اند از استعمال بیش از حد مواد مخدر.

“این است که چرا؟’ کارلسون خواسته فصاحت. “خوب, شما می دانید که چرا این گروه همسالان خود. به نظر نمی رسد واقعی است. نه آنها که علاقه مند است. همان چیزی که در جریان است در حال حاضر. اگر coronavirus خاموش شد خرد کردن کالج مدیران یا غیر انتفاعی مدیران یا انرژی سبز لابی آن را هفته گذشته به پایان رسید. آن را عمدتا کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک که صدمه دیده شده است و آنها نه در تلویزیون و صحبت کردن در مورد آنچه آنها را از طریق بوده است.”

“یک بار دیگر coronavirus است که نه تنها چیز بدی که اتفاق می افتد در امریکا در حال حاضر هولناک آن را به عنوان” کارلسون به این نتیجه رسیدند. “ما هرگز نباید به حداقل رساندن خطر این بیماری همه گیر و یا به حداقل رساندن تعهد ما برای پاسخ به آن عاقلانه. ما شده است و گفت که در این نمایش برای ماه می باشد. هیچ متفکر فرد می خواهد به بازگشایی بیس بال استادیوم فردا یا کتاب های کروز به شانگهای وجود دارد اما باید متعادل تر البته از یکی از ما در حال حاضر. برای بسیاری از مردم رفتن به محل کار نمی باشد خطرناک تر از خرید تولید در Safeway دو بار در هفته. و اگر آن را خطرناک تر است, به ما بگویید چگونه آن را خطرناک تر و خاص هنگامی که شما توصیف کنید. در غیر این صورت از آن زمان شروع به مراقبت در مورد کل جمعیت. افراد سالم رنج می برند بد بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>