Tucker Carlson: لس آنجلس کنترل شده توسط ‘عصبی Megalomaniac’ شهردار اریک Garcetti

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson روز جمعه گفت که لس آنجلس اسیر به شهردار اریک Garcetti که او گفت: “عصبی megalomaniac” مصمم به نگه داشتن شهر تحت coronavirus مستند تا اطلاع ثانوی.

“امریکا دومین شهر کاهش یافته و تحت کنترل عصبی megalomaniac که وحشت زده از شن و ماسه خشک. شخصی خود را از ترس در حال حاضر قانون در لس آنجلس” کارلسون گفت.

“باعث می شود شما فکر می کنم روزهای پایانی [کمونیست دیکتاتور] نیکولا چائوشسکو در رومانی رجزخوانی در افراد خود را از تریبون اعمال عجیب و غریب خود را وسواس در درمانده جمعیت” کارلسون گفت: “Tucker Carlson امشب” اشاره کرد که Garcetti است “وسواس دست واشر با یک کار بسیار عجیب و غریب زندگی شخصی.” (مرتبط: قاضی ناپولیتانو می گوید رژیم صهیونیستی است. Whitmer: “آیا درمان ما به عنوان اینکه ما کودکان’)

کارلسون اشاره کرد که Garcetti است mused در مورد اجازه دادن به لا به ظهور از آن مستند تا زمانی که برای درمان بیماری های کروناویروس کشف شده است. او همچنین تهدید به تعطیل قدرت به هر “غیر ضروری” کسب و کار که باز می ماند و حاضر به اطاعت city lockdown. این شهر همچنین توزیع پیش پرداخت کارت به مهاجران غیر قانونی.

“شهروندان که باقی می ماند گیر کرده در لس آنجلس به طور موثر گروگان از شهردار” فاکس نیوز میزبان گفت و اشاره کرد که Garcetti است و خواستار آن است که هر کس پوشیدن ماسک در خارج و اگر آنها رفتن به ساحل به تنها راه رفتن و یا اجرا در “شن و ماسه مرطوب” و نه به حمام آفتاب در “شن و ماسه خشک.”

“آنچه که علم پشت این ؟ یک بار دیگر, هیچ کدام وجود دارد,” کارلسون اصرار گفت: دیکته همه چیز در مورد شهردار علاقه برای قدرت. (مرتبط: قاضی ناپولیتانو: Coronavirus است که منجر به “مرگ تدریجی از آزادی های مدنی’)

“این نمی تواند به آن را بیش از حد دیوانه” کارلسون گفت: اما نشان داد که یک ائتلاف از شهروندان می خواهد شهردار ، “چند روز پیش یک گروه از آنها گرد هم آمدند. آن را کاملا دو حزبی … یک چیز در همه آنها مشترک است مرده خاص دانش است که شهردار اریک Garcetti سم است: او صدمه زدن به شهر خود او صدمه زدن به خانواده خود را.”

شهروندان نیز با تغذیه از پیاده رو گرفته توسط افراد بی خانمان کارلسون اشاره کرد.

Los Angeles Mayor Eric Garcetti poses during C40 World Mayors Summit in Copenhagen, Denmark October 10, 2019. Ritzau Scanpix/Martin Sylvest via REUTERS

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti شمار در طول C40 جهانی شهرداران اجلاس سران در کپنهاگ, دانمارک 10 اکتبر 2019. Ritzau Scanpix/مارتین Sylvest از طریق رادیو فردا

“این گروه از شهروندان در حال رفتن به سعی کنید و گزاف گویی اریک Garcetti از دفتر شهردار و آنها می توانند” در کالیفرنیا را به یاد بیاورید قانون است که نیاز به تعداد کافی امضا کارلسون اشاره کرد. اما “با تشکر از Garcetti را تمدید پناهگاه در محل سفارشات شهروندان مجاز به جمع آوری این امضا.”

کارلسون به نقل از این به عنوان یکی دیگر از دلایل چرا مستندات در حال به خطر انداختن دموکراسی در آمریکا به دلیل “تحت پوشش بهداشت عمومی او را متوقف کرده است و مخالفان سیاسی خود را از مخالفت با او … تا زمانی که وجود دارد هیچ واکسنی برای ووهان coronavirus آنها می تواند همچنان در قدرت بلامنازع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de