Tucker Carlson اصرار بایدن ‘خواهد بود نه دموکراتیک نامزد.’ در اینجا این است که پیش بینی او فرض خواهد شد گوشته

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson پیش بینی کرد که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن “خواهد بود نه نامزد دموکرات” است که به پایان می رسد تا در مواجهه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

پس از یک شروع کند در اوایل مقدماتی بایدن برنده کارولینای جنوبی به شدت در اواخر بهمن ماه نورد به پیروزی در سه شنبه, شده است و غیر قابل توقف بوده است. با این حال او هنوز هم نمی هنوز به طور رسمی مهر و موم شده نامزدی حزب دموکرات را اگر چه رسیدن به 1,991 آرا مورد نیاز به نظر می رسد مانند یک تشریفات در این نقطه است.

کارلسون اما این باورند جمعه چارلی LeDuff پادکست “بدون کارشناسی, اخبار ساعت” که دموکرات ها خواهد پیدا کردن یک راه برای حذف “در کاهش” بایدن و جایگزینی او با یک نامزد قوی تر.

DALLAS, TX – مارس 02: دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در تاریخ 2 مارس سال 2020 در دالاس تگزاس است. (عکس توسط Ron جنکینز/گتی ایماژ)

صحبت از آینده “تغییر مجدد ترتیب ما سیاست” با توجه به کروناویروس همه گیر کارلسون گفت: “من کاملا متقاعد شده و شرط می بندم پول است که جو بایدن نمی خواهد حزب دموکرات نامزد در روز انتخابات. من فقط نمی بر این باورند که. من واقعا نمی.”

“چه شما می گویند ؟” خواسته به وضوح تعجب LeDuff.

“من صمیمانه و کاملا بر این باورند که جو بایدن نمی خواهد حزب دموکرات نامزد در روز انتخابات” کارلسون اصرار داشت. “من باور نمی کنم که.”

“چگونه است که کار ریاضی پرسید:” یکی دیگر از شرکت میزبان.

“خوب, ریاضی کار نمی کند اما آن را در مورد ریاضی, آن را در مورد خواهد گفت:” Daily Caller, co-founder. “بنابراین حزب دموکرات است که قصد گرفتن قدرت دوره دوره و معنی آنها, و آنها در حال حاضر به انجام نوع هر آنچه که آنها فکر می کنند کار می کند. منظورم اینه که قابل اثبات.”

بیان کرد که بایدن “آماده نیست” و “نمی تواند ضرب و شتم” رئیس جمهور تهمت یا “کشور منجر شود” کارلسون اشاره کرد ذهنی خود را کاهش است.

“او نباید کار هنوز,” او گفت:. “من نه معنی. من او را می دانم. من همیشه او را دوست داشتم. اما این درست است. و بنابراین کسانی که دو قطار سفر نسبت به یکدیگر با سرعت بالا. دو رقیب ضرورت. ما رو به پیروزی است اما ما باید یک مرد که نمی توانید برنده شوید. آنها میخوای جایگزین او شود.” (مرتبط: غیر محتمل است اما غیر ممکن نیست: می تواند اندرو کومو راه دور از یک میانجیگری کنوانسیون با نامزدی حزب دموکرات?)

“این است پسر من شناخته شده است و می توانید از هر کسی می داند که او و یا او را تماشا می کردند,” کارلسون ادامه داد. “این است و نه او. او یک فرد کاملا متفاوت و او را در کاهش و من احساس بد در مورد آن است. که به من باشد روزی … امیدوارم کسی من را دوست دارد به اندازه کافی به من اجازه نمی دهد برای رئيس جمهور اجرا شود.”

سپس کارلسون بر این باورند بایدن به احتمال زیاد جایگزین.

“اگر من تا به حال به شرط من فکر می کنم اندرو کومو خواهد بود که به احتمال زیاد به جای بایدن” او گفت: قبل از بحث در مورد 1968 کنوانسیون دموکراتیک زمانی که معاون رئیس جمهور سابق هوبرت هامفری برنده نامزدی وجود ندارد و برنده شدن در هر یک از حالت اولیه انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>