Tucker Carlson: اگر اف بی آی می توانید راه اندازی مایکل فلین ” چه فرصت انجام بقیه از ما داشته باشد ؟

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به نام اسناد منتشر شده روز شنبه از FBI تحقیقات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین “تکان دهنده است.”

ایمیل ها و یادداشت های دست نویس به نظر می رسد نشان می دهد که چگونه رهبری ارشد اف بی آی مشخص شدند به تعقیب فلین — حتی اگر آن را به معنای آنها تا به حال به دام انداختن او را به دروغ گفتن. دادستان گفت: در ماه ژانویه که سابق ارتش ایالات متحده سپهبد باید صرف تا شش ماه در زندان است.

قبل از مصاحبه فلین ماموران اف بی آی ارزیابی هدف خود را به عنوان اینکه به دنبال حقیقت و یا به مانور پس از آن-ارشد تهمت رسمی دولت به دروغ و در نتیجه “تعقیب او و او را از کار اخراج شدند.”

فلین به خواسته خود تبری جویند گناه و گفت: او دروغ نگفت به اف بی آی است.

خوار سابق FBI agent پیتر Strzok یکی از فلین مصاحبه. او دریافت اطلاعات در مورد چگونه فلین باید مورد سوال از معشوق سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه قبل فلین ، این دو تا به حال درگیر در یک سری از پیام های متنی مبادلات که denigrated سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شور و شوق آرزو برای هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. (مرتبط: سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه شکایت DOJ منتشر شد بیش از پیام های متنی)

فاکس نیوز خبرنگار ردیابی گالاگر اشاره کرد که اسناد منتشر شده توسط یک قاضی منطقه در اصرار دادستان کل ویلیام Barr.

کارلسون به نام وحی “تکان دهنده” قبل از بحث در مورد اخبار با رادیو فردا میزبان Dana Perino, که گفت که اف بی آی همچنین این تحقیقات بود ،

“من قصد ندارم به شما می گویند باید درمان هر شهروند متفاوت است اما اگر شما در حال رفتن به بعد از کسی که در نظر بسیاری از مردم یک قهرمان جنگ و کسی که کار را برای رئیس جمهور ایالات متحده و سپس شما آن را انجام نمی خواهم … در نیمه assed شیوه است.” (مرتبط: آمریکا در حال بررسی 2017 نشت به WaPo در مورد مایکل فلین)

پرینا گفت که در این مورد باید به کار گرفته شده است “با کتاب و … آن را مانند به نظر نمی آید که در اینجا اتفاق افتاده است در همه.” او پیشنهاد قاضی مسئول این پرونده ممکن است تخلیه آن را و از آنها بخواهید که آن را دوباره.

WASHINGTON, DC - JUNE 24: President Donald Trump’s former National Security Adviser Michael Flynn leaves the E. Barrett Prettyman U.S. Courthouse on June 24, 2019 in Washington, DC. Criminal sentencing for Flynn will be on hold for at least another two months. (Photo by Alex Wroblewski/Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex Wroblewski/گتی ایماژ)

“من شده است در سی بیشتر از زندگی من — در داخل و اطراف دولت است.” کارلسون گفت. “خانواده من مشغول به کار برای دولت است. این ایده که ما در سازمان اجرای قانون تعیین خواهد کسی این طوری با قاطعیت … آیا ما او را به دروغ بنابراین ما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار? من که واقعا تکان دهنده”

کارلسون پیشنهاد اشتباه فرد تحت پیگرد قانونی قرار. “کسی که باید تحت تعقیب قرار است کسی تصمیم به انجام این … این به چه معنی اگر آنها می توانند این کار را به مشاور امنیت ملی? چه شانس انجام بقیه از ما اگر ما به نحوی crossways با FBI?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de