Tucker Carlson: FBI نمی دستگیری تظاهر کنندگان آنها اما فرستاده 15 عوامل به بررسی ‘پوچ’ بابا والاس طناب دار داستان

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson با انتقاد از اجرای قانون فدرال اجازه تظاهر کنندگان و کسانی که سرنگونی آثار به رایگان در حالی که ارسال 15 عوامل به بررسی “پوچ” داستان یک طناب دار ظاهرا موجود در راننده نسکار بابا والاس گاراژ.

پس از روز از دیوار-به-دیوار پوشش رسانه ای در سراسر کشور و همدردی با بیش از والاس حادثه FBI به این نتیجه رسیدند که این روز طناب دار شده بود در آلاباما Superspeedway گاراژ غرفه از اکتبر 2019 و هیچ فدرال جرم و جنایت نفرت شده است.

“هر چند ماه به نظر می رسد جدید هیستری بیش از nooses کشف در جایی در یک محل عمومی و تقریبا به ناچار به جرم و جنایت نفرت ما هشدار در مورد معلوم می شود جعلی” کارلسون گفت: در جمعه شب “Tucker Carlson امشب.” “داستان گفته شده است دوباره و دوباره و دوباره اما مقامات ما هرگز یادگیری آشکار درس این نیست بسیار نژادپرست کشور است. ببخشید حزب دموکرات است.”

تماشا کنید:

فاکس نیوز میزبان با انتقاد از واکنش افراطی به داستان اولیه که با اندک شواهد واقعی از سیاستمداران مانند سابق U. N. سفیر نیکی هیلی و سابق ESPN میزبان Jemele تپه که “استفاده می شود این حادثه به تار میلیون ها نفر از طرفداران نسکار به عنوان نژادپرست است.”

“از آغاز وجود دارد چند که ابراز شک و تردید عمومی” او ادامه داد. “بابا والاس که هرگز تولید, تصاویری از طناب دار بود یک پیام برای هر کسی که سوال خود داستان. آنها احمق و آنها نژادپرست است.”

پس از پخش یک کلیپ از والاس انتقاد از کسانی که مورد سوال داستان کارلسون توجه خود را تبدیل به ماموران فدرال و اولویت های خود را.

“اف بی آی خریداری داستان کاملا” او گفت:. “آنها به انجام هیچ چیز به دستگیری افرادی که در حال سوزاندن ایستگاه های پلیس و یا تخریب آثار جورج واشنگتن اما اف بی آی ارسال 15 عوامل به آلاباما به بررسی این طناب دار و, پس از روز از بررسی آنها کشف طناب دار در واقع یک طناب با یک حلقه استفاده توسط خدمه کار به جلو و پایین درب گاراژ.” (مرتبط: دلیل ویرایشگر توضیح می دهد که چگونه نفرت آمار جرم و جنایت در حال تحریف می دهد تکان دهنده حدس می زنم که چگونه بسیاری از در واقع واقعی)

“یکی از این nooses شد و در حال حاضر در هر گاراژ در آلاباما,” کارلسون به این نتیجه رسیدند. “یک بار دیگر مقامات عجله در به این باور پوچ داستان به دلیل آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im