Tucker Carlson: حتی با اپیدمی ‘عقب,’ بحث در مورد بازگشت به حالت عادی “تبدیل شده تابو’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson اشاره کرد که حتی با کروناویروس عفونت و مرگ و میر “عقب کشیدن” هنوز “تابو” در بسیاری از محافل به بحث در مورد گرفتن همه چیز به حالت عادی در ایالات متحده است.

آغاز یک مونولوگ طولانی در جمعه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” فاکس نیوز میزبان مورد بحث چگونه یک بار-dire COVID-19 پیش بینی “شده اند مدرج به عقب به طور چشمگیری” در پی مراتب پایین تر اعداد نسبت به هر یک از مدل های پیش بینی حتی اجتماعی فاصله اقدامات به حساب آورد.

“هر آنچه که اتفاق می افتد این بیماری همه گیر به نظر می رسد به انجام خسارت کمتر از حد انتظار است و آن را عقب تر به سرعت.”

در حالی که این امر معمولا چیزی “ما باید به جشن” بحث جدی گرفتن همه چیز به حالت عادی به عنوان اتفاق افتاده است در برخی از مکان ها در اروپا و حتی آغاز نشده.

تماشا کنید:

“در حال حاضر از آن زمان به نگاه به آینده,” کارلسون گفت. “اگر ویروس در حال انجام است کمتر سیستمیک آسیب به سیستم ما از انتظار پس احتمالا ما می توانید شروع به در نظر گرفتن چگونه به بهبود زندگی های بی شماری آمریکایی که بوده ام grievously نکنه با این پاسخ ما به این. چگونه ما دریافت 17 میلیون از ما شهروندان آسیب پذیر و برگشت به محل کار ؟ که وظیفه است.”

فاکس نیوز میزبان اشاره کرد که قابل مقایسه با دیگر کشورها مانند دانمارک و اتریش در حال حاضر برنامه ریزی بازگشایی مدارس daycares و فروشگاه های کوچک.

“این چیزی است که آنها در حال انجام,” او گفت:. “ما در حال انجام است که در اینجا. ما حتی صحبت کردن در مورد آن را انجام می دهند چون ما مجاز به. و هر گونه بحث در مورد چگونه ما ممکن است انتقال از خاموش کردن دوباره به زندگی عادی برای برخی از این دلیل تبدیل به تابو در این کشور است. برو جلو و بالا بردن سوال. شما خودتان را محکوم کرد به عنوان یک ابزار وال استریت که نمی مراقبت در مورد زندگی انسان — اغلب محکوم کرد و توسط نرم افزار-انتخاب فعالان که خوشحال به پذیرفتن پول نقد از شرکت های بزرگ امریکا است.”

“لایه هایی از طنز هستند البته ته” او ادعا. “اما ما نباید شگفت زده شده توسط آن است. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که بحث های عمومی, سالم, بحث های عمومی است جایگزین الگوهای رفتاری و بی فکر پارتیزان در رسانه های اجتماعی تعریف شرایط مجاز تبدیل و از آنها به عنوان. و بنابراین ما صدای پا رو به جلو به عنوان اگر ناقص مدل نبودند ناقص در همه — به عنوان اگر واقعیت آنچه در واقع اتفاق می افتد در بیمارستان های ما باید بازی هیچ نقشی در تصمیم گیری ما را در رفتن به جلو است.” (مرتبط: “ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور’: Tucker Carlson, می گوید دکتر Fauci مشاوره می تواند منجر به خودکشی ملی’)

The Daily Caller, co-founder اشاره کرد که چگونه “عقل متعارف” را به جلو توسط Dr. Anthony Fauci و دیگران است که از چند ماه از خاموش شدن ناگهانی و یک زندگی که “ممکن است هرگز به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de