Tucker Carlson: دموکرات برگزاری Coronavirus امداد قرار دادن ‘Wokeness’ بیش از مردم آمریکا

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی دموکرات ها برای, تلاش برای, بسته, coronavirus محرک لایحه با چپ دموکراتیک اهداف است که “هیچ ربطی به مبارزه با این بیماری همه گیر.”

روز دوشنبه این مجلس موفق به تصویب یک رویه cloture رای در فاز سه این لایحه درآمد انتقاد شدید از جمهوریخواهان مانند ایالت لوئیزیانا جان کندی که متهم آنها را از ادامه “به دو پایین احمقانه است.”

در طول یک شنبه شب “Tucker Carlson امشب” تک صدایی است که شامل chyron”Wokeness بالاتر از همه” فاکس نیوز میزبان دقیق چند اقدامات شامل 1400 صفحه خانه دموکراتیک لایحه که او ادعا تنها می تواند تصور مردم “غرقه شدن خود را وحشت زده ایدئولوژیک وسواس.”

تماشا کنید:

“این لایحه نیاز به هر شرکت که دریافت coronavirus کمک به افسران و بودجه اختصاص داده شده به تنوع و شمول طرح به مدت حداقل پنج سال پس از آنها پول دریافت کنید چرا که در حال رفتن به نگه داشتن امریکا سالم و موفق درست مثل آن است” کارلسون گفت. “شرکت ها نیز باید به تولید و استادانه نژادی, گزارش برای دولت مثال رنگ پوست و جنسیت خود را افسران و هیئت مدیره. آنها برای اثبات آنها به اندازه کافی پول به شرکت های متعلق به زنان و nonwhites و البته چه مقدار از آنها صرف تنوع طرح.”

The Daily Caller, co-founder گفت: لایحه “با استفاده از کلمات متنوع و یا تنوع بیش از 60 بار.”

“آنچه که باید انجام دهید با این بیماری همه گیر است که ممکن است شما را بکشند؟” “یک چیز نیست. فقط زشت تر نژاد سیاست نوع آنها تخصص دارند.”

در حالی که این لایحه مجموعه کنار 300 میلیون دلار به استخدام کارشناسان به مدیریت شیوع آماده سازی و پاسخ آن “سفارشات که کارکنان انتخاب شود بر اساس نژاد و وضعیت ناتوانی.”

“این جنون آن را خطرناک و جنون” گفت: رادیو فردا میزبان. “چه کسی اهمیت میدهد چه رنگی دانشمندان خود هستند؟” (مرتبط: تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک توضیح می دهد که چرا در تقریبا 70 او مایل به گرفتن خطر قرار داده و امریکا “بازگشت به کار”)

کارلسون ذکر شده چند تن از دیگر اقدامات دموکراتیک از جمله الزامی اولیه رای دهندگان دوره در تمام 50 ایالت اجازه می دهد در همان روز ثبت نام رای دهندگان گسترش چانه زنی جمعی برای کارکنان فدرال نیاز به شرکت های هواپیمایی پذیرش پول فدرال برای جبران انتشار کربن و حتی مقررات “برای محافظت از اتباع خارجی مشغول به کار در اینجا در ایالات متحده”

“بنابراین ما خیره کردن بشکه از عمیق ترین بحران اشتغال از عمر ما که نه اغراق و چه دموکرات ها انجام می دهند؟” کارلسون پرسید. “آنها در حال تلاش برای به طور خودکار تمدید ویزا و اجازه کار برای همه مهاجران در اینجا در ایالات متحده به دلیل شغل خود بسیار مهم است, راه مهم تر از مال شما. دموکرات ها می خواهند مطمئن است که افرادی که به جای شما امن هستند و خوشحال است.”

کارلسون به پایان رسید تک صدایی همچنین با انتقاد از جمهوری خواهان مجلس سنا که می خواهند به “کشتن نیاز است که شرکت هایی که دریافت کمک مالی بودجه جلوگیری از ارسال مشاغل در آمریکا در خارج از کشور.”

“چرا آنها چیزی شبیه به آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>