Tucker Carlson: دموکرات ها در حال بازگشت به دلیل ‘جمهوری خواهان فرار از شورش و خشونت

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson روز جمعه گفت که دلیل اصلی برای اخیر حزب دموکرات موفقیت است چرا که “جمهوری خواهان فرار” در هنگام مواجه با افزایش بحران خشونت و غارت در شهرهای آمریکا.

“شما رای جمهوری خواهان به محافظت از شما از این اما هنگامی که لحظه ای از بحران جمهوری خواهان فرار” کارلسون گفت: بینندگان در “Tucker Carlson امشب.” کارلسون بازگو تظاهرات در سراسر آمریکا است که انحطاط را به شورش و غارت و در نهایت به شهروندان بودن “مورد ضرب و شتم و قتل رسیده است.”

“آثار هنری و نابود شد نمره. آمریکا سابقه … بود غارت و به طور کامل بازنویسی شده توسط بی سواد خرابکاری.” (مرتبط: Tucker Carlson: سیاه و سفید زندگی مسائل معتقد است که در نیروی … زمانی که آنها می خواهند چیزی است که آنها آن را’)

کارلسون به ذکر است که دموکرات ها به نظر می رسید “بی اراده آشفته” و با وسواس اتهام دخالت روسیه و impeaching جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ظاهر می شود “کاملا بی اثر به عنوان یک حزب سیاسی.”

“این افراد نمی تواند خود را سازماندهی بچه ها جشن تولد آنها را ندارد و تخت خود را در این صبح است. و در عین حال به طور ناگهانی از هیچ جا آنها roared بازگشت و در زمان بیش از کشور است. آنها آن را در زمان کمتر از آن طول می کشد بسیاری از افراد برای رفتن در تعطیلات بهار … وجود نداشت مخالفت با قدرت خود را گرفتن.”

فاکس نیوز میزبان ادعا کرد ایران “تسلیم در یک روز بدون جنگ” در هنگام تظاهرات مسالمت آمیز شد خشونت عمل سیاسی و یک “منطقه خودمختار” در سیاتل خیانت “میلیون ها نفر از افرادی که به طور منظم برای رای دادن به حزب جمهوری خواه دقیقا به این خاطر که آنها می خواهم کسی برای محافظت از این کشور از دیوانه پردازان که به دنبال از بین بردن آن است.”

کارلسون استدلال کرد که به جای دفاع از خود را حامیان جمهوری خواهان “همه چیز ممکن است به جای مطالبات مردم عذاب آنها … آنها سرزنش پلیس. آنها نمی سرزنش شورش آنها سرزنش پلیس است.” (مرتبط: سیاتل Councilmember می گوید او نمی فهمم چرا “غارت اذیت مردم” هنگامی که مردم ‘در حال مرگ در هر روز)

کارلسون اصرار جمهوری خواهان باید در دفاع از “اصل برابری در قانون” اما این کار را نکرد.ST LOUIS, MO - JUNE 2: Graffiti is seen on a burned out 7Eleven after riots and looting overnight on June 2, 2020 in St Louis, Missouri. Four police officers were reportedly shot in St. Louis overnight during violent clashes with protesters leading to looting and damage to local businesses. (Photo by Michael B. Thomas/Getty Images)نقاشی های دیواری است که دیده می شود در یک سوخته 7Eleven پس از شورش و غارت شبانه در 2 ژوئن 2020 در سنت لوئیس ، چهار افسر پلیس شد بنا به گزارش شات در سنت لوئیس یک شبه طی درگیری های خشونت آمیز با معترضان منجر به غارت و آسیب به کسب و کارهای محلی. (عکس توسط Michael B. Thomas/گتی ایماژ)

“بنابراین ما باید چه نتیجه گیری از آنچه که ما فقط میدید؟” کارلسون پرسید. “پیام متاسفانه نمی تواند روشن تر است. رای گیری برای احمق ها … رای گیری کار نمی کند. اما زمانی که شما شورش و سوزاندن شما همه چیز و به شما صدمه دیده مردم شما بسیار متفاوت پاسخ — زمانی که شما آن چیزهایی که ما رهبران ضربه محکم و ناگهانی به, توجه,” او گفت:.

“که خطرناک ترین ممکن است پیام شما می توانید دلیل آن را تضمین بیشتر خشونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im