Tucker Carlson: “چین همچنان به تهدید بقیه از ما با بازارهای

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson لعنتی چین برای ادامه “به تهدید بقیه ما” با بازگشایی آن باز هوا بازار مواد غذایی.

چینی, خیس, بازارهای, که در آن تمام انواع حیوانات غیر معمول — از خفاش ها به گربه ها به scorpions — فروخته شده به مصرف کنندگان به عنوان مواد غذایی به مدت طولانی در نظر گرفته شده است یک زمین پرورش برای ویروس عجیب و غریب. با وجود این واقعیت است که این بازار در نظر گرفته شد ground zero برای رمان شیوع کروناویروس, به گزارش ظهور بیش از آخر هفته که مرطوب بازار شده اند بازگشایی در شهرستانها عمده در سراسر چین است.

تماشا کنید:

“ما هنوز هم نمی دانم که در آن coronavirus آمد از اصل در ووهان و هر کسی که به شما می گوید ما خاص است که در حال دروغ گفتن به شما” کارلسون گفت. “اما بسیاری از مردم بر این باورند که می تواند سرچشمه گرفته و در مرطوب بازار در ووهان. که یک محل که در آن مصرف کنندگان در خرید گوشت حیوانات وحشی برای غذا خوردن از جمله خفاش ها. حیوانات وحشی, مرطوب بازارهای مدت طولانی است که شناخته شده به عنوان یک بیماری همه گیر را انتخاب کنید. به عنوان coronavirus گسترش چین اعلام کرد این امر سرکوب آنها بدیهی است, اما آن را مانند به نظر می رسد سرکوب نمی آخرین طولانی است. با توجه به ایمیل های روزانه در سراسر چین, مرطوب بازارهای در حال بازگشایی و فروش حیوانات همان است که آنها قبل از.”

فاکس نیوز میزبان ذکر شده در دو شهر بزرگ که در آن “سگ و گربه هر دو برای فروش به عنوان مواد غذایی” و دیگری با “ایستاده فروش داروهای سنتی چینی تبلیغ چیزهایی مانند مارمولک عقرب, و بله, خفاش ها.” (مرتبط: در اینجا لیستی از برخی از غیر معمول ترین, حیوانات, خزندگان موجود در نمونه ووهان مرطوب بازار)

“دوباره ما شناخته شده برای بیش از یک دهه است که مرطوب بازار یک بیماری timebomb گفت:” Daily Caller, co-founder. “این اولین ویروس برای بیرون آمدن از آنها را. اما به نظر می رسد حتی پس از یک بحران جهانی چین همچنان به تهدید بقیه از ما با مرطوب بازار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>