رادیو فردا میزبان Tucker Carlson استفاده نانسی پلوسی خود “شیشه ای چهره” به غرغر مجلس برای اشاره به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن است.

پلوسی به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “چاق” دوشنبه در سی ان ان رسانه ها ظاهر باعث جمهور به Daily Caller هنری راجرز روز بعد که مجلس بود “اتلاف وقت” با “مشکلات روانی.”

پس از پخش کلیپ از Pelosi انتقاد از تهمت استفاده از بحث دارو هیدروکسی کلروکین, کارلسون اشاره کرد در روز سه شنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” که خود را نشان می دهد باعث می شود “یک تلاش واقعی و نه ساختگی مردم برای چگونه آنها نگاه کنید” و پیشنهاد پلوسی انجام همان.

زیرا خانه های شیشه ای.

تماشا کنید:

“نانسی پلوسی باید سعی کنید بیش از حد” او گفت:. “چرا ؟ خوب در اینجا یک تصویر اخیر نانسی پلوسی. او تبدیل به 80 سال در ماه مارس ، آیا او نگاه 80? هیچ. او بیشتر شبیه 37. چگونه ممکن است؟” (مربوط به: ‘من فکر می کنم آن را مناسب’: دکتر مارک سیگل دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک انفجار ‘مضحک’ سیاسی از هیدروکسی کلروکین)

“اگر شما حدس زده رژیم غذایی و ورزش ما نمی خواهد استدلال می کنند با شما از آنجا که ما نمی دانیم و ما واقعا نمی خواهید به دانستن” the Daily Caller, co-founder ادامه داد. “اما ما می یاد مجلس است که مردم با شیشه های چهره باید سنگ پرتاب نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im