رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به نام برای استیضاح ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون در طول یک شنبه شب “Tucker Carlson امشب” تک صدایی که در آن او به نام او “دموکراتیک فعال پوشیدن روپوش.”

بحث در مورد جکسون درمان تهمت محرم راجر سنگ در طول فدرال محاکمه که به اوج خود رسید در اعمال 40-ماه حکم زندان شاهد دستکاری و انسداد کارلسون به نام خود جرم و جنایت واقعی “صرف 40 سال به سیاسی مشاوره به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس gleefully تمسخر مردم مسئول است.”

تماشا کنید:

“سنگ جمله تحویل داده شد توسط اوباما-منصوب قاضی به نام امی برمن جکسون” کارلسون گفت. “شما اغلب می شنویم مردم می گویند که ما عدالت سیستم شده است با آلوده سیاست است. امی برمن جکسون زندگی است که از آن شده است. او باز حزبی که خیلی وقیحانه نقض مرزهای قانون اساسی و انصاف است که آن را تکان دهنده او هنوز هم بر روی نیمکت. اگر وجود دارد هر کسی در واشنگتن است که سزاوار به استیضاح آن را امی برمن جکسون.”

فاکس نیوز میزبان با اشاره به جکسون درمان ریک گیتس و پل Manafort “قبل از آنها حتی به اعدام محکوم و از هر چیزی” و سپس چنین استدلال میکرد که او “محفوظ واقعی او خشم برای راجر سنگ” با این ادعا او بود که “تحت تعقیب برای پوشش تا برای رئیس جمهور.”

“این کاملا نادرست است.” “هیچ کس متصل به رئیس جمهور تا به حال شده است با جرم مربوط به جاسوسی برای روسیه یا تبانی با روسیه بسیار کمتر محکوم به یک. سنگ نمی شد متهم با پوشش تا هر چیزی. که نه اتهام. این چیزی است که او محکوم است. امی جکسون می داند که. او دروغ در مورد آن.”

پس از تماس جکسون نادرست “حزبی قاضی” کارلسون گفت: “که باید به نگرانی همه کسانی که در مورد مراقبت در برابر عدالت در هر دو طرف. اگر آنها می توانید آن را به راجر سنگ و برنده تمجید از سی ان ان به عنوان آنها قطعا می تواند آن را انجام دهد به شما. شاید روزی آنها خواهد شد.” (مربوط به: ‘آیا می دانید متوسط متجاوز در این کشور؟’: تاکر بازدید در وارن تماس برای راجر سنگ عفو)

فاکس نیوز میزبان به نام حال تهوع سفارش در برابر سنگ حمله به “اول خود را اصلاح حقوق.”

“کل حزب دموکرات و بندگان خود را در مطبوعات می بدنام کردن او در اراده آنها بی وقفه اما اگر سنگ جرات نداره به بیان نظر خود امی برمن Jackson ارسال خواهد شد او را به زندان بلافاصله گفت:” کارلسون. “او ممنوع او را از صحبت کردن علنی در مورد این مورد در هر راه. او نمی توانید صدای جیر جیر یا ارسال Facebook. او نمی تواند در تلویزیون او نمی تواند صحبت می کنند به خبرنگاران گفت. او نمی تواند خود را بیان غیر مستقیم. اگر راجر سنگ پرسید: یک دوست یا عضو خانواده به ارائه یک بیانیه از طرف خود او خواهد بود نقض قاضی جکسون ،

“چه شما در حال تماشای دمدمی مزاج استبداد دموکراتیک فعال پوشیدن لباس. آن را وحشتناک او گفت:” قبل از دعوت رئیس جمهور به “عفو سنگ بلافاصله.”

“این کار بیهوده باید پایان یابد” کارلسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو