Tucker Carlson: ‘Black Lives Matter معتقد است که در نیروی … زمانی که آنها می خواهند چیزی است که آنها آن را’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson گفت: Black Lives Matter (پل) ایجاد کرده است یک سبک جدید از سیاست است که بر اساس آرا و نه قانونی — اما در نیروی.

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را ندارد استدلال حقوقی. آنها در تلاش برای متقاعد کردن شما از هر چیزی. Black Lives Matter معتقد است که در نیروی. آنها سیل در خیابان ها با angry جوان افرادی که شکستن همه چیز و به آنها صدمه دیده است هر کسی که می شود در راه است. زمانی که آنها می خواهند چیزی است که آنها آن را” او گفت: “Tucker Carlson امشب.”

کارلسون تقبیح آنچه که او می بیند به عنوان فقدان رهبری در ایالات متحده آمریکا است که حکومت پس از اعتراضات و شورش غارت و یک شهر را اشغال کرده اند در ادامه به پاسخ به مرگ جورج فلوید پس از دستگیری توسط پلیس مینیاپولیس. (مرتبط: معترضان و زندگی ماده تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن بر اخراج از پارک لافایت)

“رهبران ما خوشحال به بحث در مورد همه چیز, اما سقوط از قرن قدمت تمدن غلت پایین در اطراف آنها. آنها هیچ ایده چگونه چگونه اعتبار کمی دارند. آنها هیچ درکی از بی ربط آنها تبدیل شده اند. اگر شما نمی توانید بگویید این حقیقت که حقیقت در واقع مسائل پس از آن هیچ چیز به شما می گویند مهم است. در ضمن سیاه زندگی توجه می شود قوی تر و محبوب تر با مردم است.”

کارلسون گفت: این گروه به دست آوردن قدرت و محبوبیت به دلیل این گروه این است که برنده شدن و دستیابی به “دقیقا آنچه آنها می خواهند.”

او اشاره کرد که پل همچنان به تقاضا است که نیروهای پلیس بود یا لغو و یا defunded و بسیاری از شهرهای آمریکا در حال اطاعت.

“که نه بلوف نیست ذکراست آن را به tweeting; است که قدرت واقعی” کارلسون گفت. “آنها را دیوانه و آنها را به کسب و کار خود را در آتش است. آنها را آزار و آنها را به اشغال خود در مرکز شهر و اعلام یک نام تجاری جدید کشور” و اضافه کرد که مردم ترس خواهد بود و خواهد شد “نه انجام هر چیزی در مورد آن.” (مرتبط: سیاتل Councilmember می گوید او نمی فهمم چرا “غارت اذیت مردم” هنگامی که مردم ‘در حال مرگ در هر روز)

SEATTLE, WA - JUNE 10: A barricade is seen at an entrance to the so-called "Capitol Hill Autonomous Zone" on June 10, 2020 in Seattle, Washington. The zone includes the blocks surrounding the Seattle Police Departments East Precinct, which was the site of violent clashes with Black Lives Matter protesters, who have continued to demonstrate in the wake of George Floyds death. (Photo by David Ryder/Getty Images)

یک مانع است که دیده می شود در ورودی به اصطلاح “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” در 10 ژوئن 2020 در سیاتل واشنگتن است. این منطقه شامل بلوک های اطراف سیاتل ادارات پلیس شرق حوزه بود که سایت از درگیری های خشونت آمیز با سیاه زندگی ماده معترضان است که در ادامه به نشان می دهد در پی جورج Floyds مرگ است. (عکس از دیوید رایدر/گتی ایماژ)

کارلسون گفت: پیام BLM است ترویج است که “نیروی موثر تر از رای گیری. انتخابات تغییر هیچ چیز نیست. شورش در مقابل باعث می شود شما را ثروتمند و قدرتمند است.” او اشاره کرد که مردم شورش در سراسر آمریکا بدون ترس از پیگرد قانونی به دلیل اتهامات هستند یا کاهش یافته و یا نمی گذاشته است.

“کار می کند. خشونت کار می کند. این پیام … تا خشونت متوقف می شود کار خشونت ادامه خواهد داد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخالفت با defunding از پلیس و یک رای برای ریاست جمهوری خود را معنی پول بیشتر برای اجرای قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de