Tucker Carlson و Alan Dershowitz بحث واکسیناسیون اجباری و آزادی مدنی در سن Coronavirus

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson آورده مشهور قانون اساسی محقق Alan Dershowitz در شب چهارشنبه را “Tucker Carlson امشب” به بحث در مورد آزادی مدنی پیامدهای اطراف آن ممکن است واکسیناسیون اجباری برای coronavirus یک بار یکی از توسعه یافته است.

کارلسون راه اندازی بخش بازی های اخیر یوتیوب مصاحبه است که در آن Dershowitz اصرار داشت که شهروندان باید “هیچ قانون اساسی حق” به رد واکسینه شود.

“من درک می کنم این استدلال که شما در حال ساخت است که شما لازم نیست که حق را به مخاطره می اندازد دیگر مردم حق خود را به پانچ به پایان می رسد با نوک بینی من” کارلسون گفت: Dershowitz. “من درک می کنم این استدلال نیز وجود دارد که در این مورد خاص از یک واکسن یک خطر برای فرد مصرف آن به دلیل واکسن خوب برای جمعیت اما در برخی موارد نادر و گاهی هم که نادر آنها می تواند به افراد صدمه دیده. که اساسا درست است. آیا دولت هنوز هم حق را به مخاطره می اندازد شما توسط شما را مجبور به آن را؟”

تماشا کنید:

Dershowitz به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور احکام است که “قانون اساسی” برنده شدن در این بحث از قبل گفت: “پلیس قدرت دولت بسیار قابل توجه است.”

رفتن از “قانون اساسی موضوع” به “مسئله اخلاقی” به دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و استاد موافقت کرد که “یکی می تواند استدلال قابل قبول است که هیچ کس نباید مورد نیاز را منوط به خطرناک واکسن به افراد دیگر کمک کند.” (مرتبط: مطالعه: تقریبا یک سوم از آمریکایی ها ممکن است در نظر امتناع Coronavirus واکسن)

“اما در کل اگر این واکسن بسیار امن و پس از آن دولت حق داره به شما را وادار به آن را,” او گفت: “توضیح داد که “واکسن کار بر روی یک نظریه جرم تلقيح” و گرفته شده برای محافظت از دیگران است. “من معتقدم که شما باید حق مردن اما من باور نمی کنم شما حق دارید به حصبه مریم و گسترش آن است. اگر شما نمی خواهید به واکسن شما باید یک گزینه است. شما می توانید اقامت در قرنطینه.”

توسل به یک “حکومت دلیل” Dershowitz این باورند که او را “افراد داوطلب اول” و سپس فقط آن را اجباری اگر مردم به اندازه کافی نمی منطبق هستند. او همچنین اضافه کرد که در حالی که او خود را با خوشحالی آن را او ممکن است به نوه اش واکسن پس از “COVID است به خصوص خطرناک برای کودکان است.”

بحث و گفتگو به پایان رسید با هر دو موافقت با آن سخنرانی و بحث باید قوی و آزادانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de