‘حقیقت باید بیرون می آیند’: Ashok Gehlot خواسته های تحقیق در دهلی نو مرکز موضوع

توسط سرپرستان

دهلی نو: راجستان وزیر Ashok Gehlot خواستار یک “پرس و جو” توسط یک بازنشسته و یا نشستن دیوان عالی کشور قاضی به مرکز موضوع است که در مرکز جنجال برای برگزاری چنین بزرگ جماعت در قلب دهلی نو با وجود prohibitory سفارشات.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدیو کنفرانس Gehlot گفت: “نشسته یا قاضی بازنشسته دیوان عالی کشور باید با انجام یک تحقیق به طوری که حقیقت را باید به چه کسی مقصر بود.”

او گفت که این موضوع نباید communalised به هر هند است که ایالات متحده در مبارزه با این بیماری کشنده است.

کوبیدن دولت Gehlot گفت: راهول گاندی مطرح در فوریه 12 و اگر دولت متوقف شده بود که مردم از آمدن به هند و یا نمایش آنها را به درستی در فرودگاه ها ویروس نمی خواهد که گسترش بسیار است.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala که مرتبط از دهلی نو از طریق ویدئو کنفرانس گفت: “کسانی که مقصر در این موضوع باید آورده شود به کتاب است.”

اما پرسش وجود دارد که باید پاسخ داده شود – “چرا مشاور امنیت ملی agnew رفت و به مرکز در 2 هستم و در شب و صحبت با مولانا و او باید بگوید که چه برخوردی بین آنها را.” خواسته Surjewala.

او از دولت خواست به اقدام فوری علیه ویزا متخلفان که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin در حالی که او گفت که مولانا است absconding و سازمان های امنیتی قادر به ردیابی او.

همچنین بخوانید: نجات بخش مواد مخدر باید در دسترس ساخته شده به سرخپوستان اول می گوید: راهول گاندی

پلیس دهلی در خدمت یک دوم اخطار به محمد سعد Tablighi Jamaat ارشد در روز دوشنبه و در پی کسب اطلاعات بیشتر و اسناد از او مربوط به جماعت Tablighi Jamaat.

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر او و شش تن دیگر از اعضای Tablighi Jamaat برای سازماندهی یک جماعت به دلیل COVID-19 در هند. جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی است کاوش ماده و معاون کمیسر پلیس شادی Tirkey است که نظارت بر آن است.

مولانا سعد بوده است در خدمت اطلاع در بخش 91 (احضار به تولید سند یا چیز دیگر) از آیین دادرسی کیفری. پلیس به دنبال تنها اطلاعات را از او. محققان اعلام کرده اند که آنها نمی خواهند سعد برای پیوستن به پروب به عنوان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im