مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی با آمار پایین مشارکت در انتخابات رئیس جمهور و معاونت لغو قبل از رویداد آدرس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع کرده بودند کمتر از حد انتظار مردم در انتخابات روز شنبه که منجر به کمپین انصراف از هر دو او و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه به آدرس جمعیت در بیرون سرریز منطقه قبل از این تجمع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به ارائه سخنرانی یک ساعت قبل از آدرس کامل در 8 بعد از ظهر تجمع با استفاده از فیلم و عکس از این رویداد نشان دادن نیمه خالی تجمع در محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سرزنش پایین مشارکت مردم در دخالت از معترضان و همچنین بحرانی پوشش از رسانه ها. (مرتبط: گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فشار برای 4 بحث زنده در برابر جو بایدن)

“رئیس جمهور تهمت محوری در تولسا با هزاران نفر از حامیان پر انرژی, یک تضاد خواب آلود کمپین در حال اجرا توسط جو بایدن از زیرزمین خانه خود را در دلاور. متاسفانه معترضین با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع است. رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان. ما مفتخریم از هزاران نفر که در آن گیر کرده است,” تیم Murtaugh یک کمپین گفت در بیانیه ای به خبرنگاران گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری ژوئن 20 رالی روبرو شد با انتقاد گسترده بیش از خطرات ناشی از کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مبارزات انتخاباتی برخی از اقدامات احتیاطی برای محافظت از شرکت کنندگان از جمله نیاز به حرارت چک و ارائه ماسک و ضد عفونی کننده دست قبل از اجازه دادن به مردم.

این تجمع تنها چند ساعت پس از خبری که شش نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان در تولسا آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de