هندی, PM, Narendra Modi, چپ و آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند در طول یک دیدار در بیاریتز در جنوب غرب فرانسه در 26 اوت سال 2019 در روز سوم سالانه اجلاس G7 AFP

به عنوان هند چرخ دنده ها به ما میزبان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به این کشور احمدآباد را پان مغازه ها ممکن است به مودی سردرد.

آن را هر روز است که رئیس جمهور آمریکا می آید به هند است. این تهمت را اولین سفر به این کشور پس از به عهده دفتر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده (POTUS). مقامات در احمدآباد — که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به افتتاح بزرگترین ورزشگاه کریکت — ساخت مطمئن شوید که رئیس جمهور آمریکا می کند نمی بینم آن پان-رنگ آمیزی دیوار.

با توجه به گزارش در اخبار سایت سه paan مغازه واقع در فرودگاه در منطقه احمدآباد شده اند مهر و موم شده برای دلسرد کردن مردم از تف آن را در جاده ها و دیوارها. اطلاع قرار داده شده است تا بر روی یک دیوار در اطراف منطقه هشدار به صاحبان فروشگاه ها از پیامدهای قانونی از برداشتن مهر و موم.

یک گزارش تایمز هند ادعا کرده است که یک احمدآباد Municipal Corporation (AMC) گفت: مردم به تف پان و پرتاب ته سیگار در همه جا منطقه ساخت نجس است. او گفت که اگر مغازه ها اجازه داده شد به باز باقی می ماند آن را به منطقه نجس است.

اما مقامات صادر انکار و اعلام کرد که همه پان مغازه ها در این شهر باز شد. احمدآباد شهری کمیسر Vijay Nehra گفت که مغازه ها نشده است مهر و موم شده توسط مقامات.

“وجود دارد هزاران نفر از پان مغازه در احمدآباد. همه آنها باز است. این گزارش نه تنها گمراه کننده اما همچنین بازیگوش” Nehra گفت News18.

هند و ایالات متحده در حال انتظار برای امضای یک قرارداد تجاری در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند با Melania Trump. روابط دو کشور را تیره و تار شده است به یک درجه با توجه به تجارت به عنوان ما به دنبال دسترسی بیشتر به مرغ و فراورده های لبنی در بازار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im