رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در واکنش به rumblings از مایک بلومبرگ با توجه به هیلاری کلینتون به عنوان یک همسر در حال اجرا شنبه با این استدلال که دموکراتیک ایجاد شد “یک بار دیگر” تلاش برای “سرقت” نامزدی از ایالت ورمونت برنی ساندرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کاخ سفید تیم ارائه ایالات پیام در اخبار بود که برای اولین بار گزارش شده توسط مت خرحمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و همکاران سابق تکرار کاخ سفید خط.

“هیلاری ظاهرا نمی تواند مقاومت در برابر تلاش برای سرقت نامزدی از برنی سندرز برای بار دوم” گفت: ارین پررین معاون مدیر ارتباطات برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. (مرتبط: برنی ساندرز تماس James Carville یک سیاسی ‘هک’)

“به نظر می رسد که بلومبرگ است تبانی با هیلاری تا بار دیگر سرقت دموکرات نامزدی از برنی” استراتژیست جمهوری خواه و سابق کاخ سفید رسمی اندی Surabian گفت: روزانه تماس گیرنده. “آیا ضد استقرار Dems واقعا فکر می کنم ایجاد الیگارشی در حزب خود بودند فقط میخوام رول بیش از در چهره برنی انقلاب؟”

بسیاری از دموکرات ها را متهم کرد کلینتون در کمپین 2016 از سرقت نامزدی از ساندرز و در نتیجه در برخی از اصلاحات به این حزب 2020 اولیه روند. مرکزی به بحث در مورد فوق العاده-نمایندگان که وارد کنوانسیون ملی رایگان برای رای به هر نامزد در حالی که دیگر نمایندگان موظف هستند با نتایج خود را به دولت شرکت کنند ،

فوق العاده-نمایندگان اغلب در سطح بالا و از اعضای حزب تأسیس سوخت سوء ظن است که آنها رای به مسدود کردن یک نامزد مانند Sanders. 2020 اولیه اولین بار است که دموکرات نمی خواهد اجازه می دهد این فوق العاده نمایندگان به وزن در دور اول رای گیری در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را هنوز به وزن در اخبار.

خواهد دیویس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im