مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده شد در مورد کوروناویروس تهدید در ماه ژانویه توسط ما سازمان های اطلاعاتی


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده شد در مورد تاثیر جهانی و تهدید که رمان coronavirus مطرح شده برای ما و جهان در ماه ژانویه از طریق گزارش از سازمان های اطلاعاتی. با این حال رئیس جمهور آمریکا نیست آنها را جدی بگیرید.

با توجه به واشنگتن پست, سازمان های اطلاعاتی به تصویر کشیده طبیعت و گسترش جهانی coronavirus هنگامی که آن شروع به گسترش از ووهان در چین است. با این حال رئیس جمهور ایالات متحده علاقه مند نبود به اندازه کافی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند — آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” یک مقام آمریکایی آشنا با سازمان های اطلاعاتی گزارش صحبت به پست. “سیستم قرمز چشمک می زند.”

کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley رد این اخبار گفت که تهمت بود “تاریخی اقدامات تهاجمی برای حفاظت از سلامت و ثروت و ایمنی مردم آمریکا”.

“رسانه ها و دموکرات ها تصمیم به تمرکز تنها بر احمق سیاست از یک شم نامشروع استیضاح,” Gidley گفت: مقاله, در بیانیه ای. “این بیشتر از نفرت انگیز, نفرت و شرم آور برای بزدلانه منابع بی نام به تلاش برای بازنویسی تاریخ — آن را روشن تهدید برای این کشور است.”

در همین حال سی ان ان اعلام کرد که یک منبع نشان داد به کانال که کنگره هوش کمیته در جریان شدند coronavirus تهدید در ژانویه و فوریه. سازمان های اطلاعاتی’ گزارش پیش بینی کند که آیا این ویروس را آمار به ما یا نه اما که دولت چین بود کمرنگ جلوه دادن شدت آن است.

مقام ارشد دولت گفت: اعضای این مقاله که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نبود قادر به برگزاری یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در این ویروس تا تاریخ 18 ژانویه سال 2020 است. در این جلسه رئیس جمهور او را قطع کرد و به هنگام فروش از vaping محصولات سر گرفته خواهد شد نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر جدی در نگرش نسبت به ویروس.

این مقاله در ادامه گفت که رئیس جمهور آمریکا را این ویروس به طور جدی و در عوض تصمیم به باور رئیس جمهور چین اطلاعات در مورد تاثیر این رمان ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>