مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار ‘سخت ترین هفته’ جهانی پیش رو به عنوان ویروس مرگ و میر بالا 60,000

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به انتظار “هفته سختی” در پیش است. عکس: AFP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی ها به بند به صورت یک “بسیار وحشتناک” تعداد coronavirus مرگ و میر در روزهای آینده, پیش از نادر سخنرانی توسط ملکه الیزابت دوم در روز یکشنبه با هدف محوری سخت-آمار بریتانیا.

جهانی مرگ و میر ناشی از COVID-19 همه گیر افزایش یافت گذشته 60,000 با اروپا ادامه به تحمل فشار از ویروس را ترک کرده است که تقریبا نیمی از سیاره محدود در خانه.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1.2 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و در سراسر 65,000 اند: از آنجا که ویروس دولتی در چین در اواخر سال گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده از ورود “یک وقت است که رفتن به بسیار وحشتناک” با “برخی واقعا بد اعداد است.”

“این احتمالا سخت ترین هفته او گفت:” در کاخ سفید است. “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ است.”

در همان زمان رئیس جمهور تاکید کرد ایالات متحده — که در آن عفونت پیشی گرفته اند 300,000 — نمیتواند تعطیل برای همیشه لطفا برای.

“کاهش کار می کند اما باز هم ما در حال رفتن به از بین بردن کشور ما,” او گفت:. “من آن را گفته ام از ابتدا — درمان نمی تواند بدتر از این مشکل است.”

بیش از 45,000 جهانی مرگ و میر شده اند در اروپا با بریتانیا گزارش جدید روزانه بالا در مرگ و میر مصرف کلی تلفات به 4,300 از حدود 42,000 موارد است.

ملکه الیزابت دوم است که به نادر “عمیقا شخصی” سخنرانی روز یکشنبه به اصرار مردم به افزایش به چالش های مطرح شده توسط coronavirus و شخصا از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او خواهد گفت: با توجه به عصاره شنبه منتشر شد.

این بیماری همه گیر است و با چکش اقتصاد جهانی با کسب و کار ضربه سخت به عنوان مردم مجبور به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دولت باید نورد عظیم و بی سابقه ای در برنامه های محرک اقتصادی برای کاهش درد اما اقتصاددانان هشدار داده اند که این بحران می تواند به بدتر شدن سطح فقر با میلیون ها شغل از دست داده است.

ضعیف اقتصاد مانند عراق در حال مبارزه با سازمان های خیریه و داوطلب محوری برای ارائه مواد غذایی به نیازمندان است.

“این خطرناک تر از داعش” گفت: عراق داوطلب مصطفی عیسی با اشاره به “دولت اسلامی” گروه جهادی که از طریق یک سوم از این کشور در سال 2014.

جزر و مد عطف در ایتالیا ؟

در واتیکان پاپ فرانسیس است که انتظار می رود به livestream خود را در پالم یکشنبه جرم است. میدان سنت پیتر است که معمولا بسته بندی شده توسط کاتولیک وفادار به مناسبت, اما در این سال آن را خالی خواهد بود چرا که از coronavirus مهار اقدامات است.

وجود دارد, اما برخی از تشویق اخبار از اروپا بیش از آخر هفته.

بدترین ضربه ایتالیا را تشویق می کردند پس از دیدن آن تعداد مراقبت های ویژه ویروس موارد drop برای اولین بار — از 4,068 روز جمعه به 3,994 در روز شنبه.

حتی برخی از محتاط ترین, ایتالیایی, مقامات بهداشتی ایران ارقام به عنوان شواهدی وجود دارد که جزر و مد ممکن است عطف در مرگبارترین فاجعه در این کشور مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است.

“این بسیار مهم است نقطه داده گفت:” حفاظت مدنی رئیس خدمات آنجلو Borrelli و اضافه کرد که آن را “اجازه می دهد تا ما بیمارستان به نفس.”

روزانه افزایش عفونت های جدید در سراسر ایتالیا نیز کاهش یافته است. این گزارش 681 جدید مرگ و میر در روز شنبه را از اوج تقریبا 1000 فقط بیش از یک هفته پیش.

اسپانیا است که در زیر یک نزدیک به کل مستند را دیدم یک دوم پی در پی روزانه سقوط در coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 809 مرگ و میر.

تعداد کل مرگ و میر در اسپانیا در حال حاضر در 11,947 دوم تنها به ایتالیا.

اگر چه تعداد موارد جدید و همچنین کند, نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام کرد یک فرمت از کشور مستند تا آوریل 25.

در یک بیمارستان صحرایی در مادرید راه اندازی در یک مرکز کنفرانس, کارکنان تحسین هر زمان که یک بیمار سالم بود به اندازه کافی برای تخلیه شود.

یکی از آنها 59 ساله سازنده ادواردو لوپز که به “10/10” امتیاز به کارکنان که برای او مراقبت “با حساسیت و دوز بشریت است.”

“ما نیاز شما’

ایالت نیویورک آمریکا کانون دیدم یک رکورد 630 مرگ و میر در یک روز و فرماندار اندرو کومو هشدار داد بدترین بود هنوز به آمده است. دولت ثبت کرده است و در مجموع 3,565 مرگ و میر.

کومو نیز هشدار داد که در حال حاضر تیره و تار بیمارستان شدند.

شهر نیویورک درخواست برای مجوز پرسنل پزشکی به داوطلب خدمات خود را.

“هر کسی که در حال حاضر در این مبارزه ما نیاز شما” شهردار, بیل د Blasio گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 1,000 پرسنل نظامی بیشتر پزشکان و پرستاران خواهد بود اعزام به کمک در این شهر که او به عنوان “داغترین تمام نقاط داغ.”

U-نوبه خود در ماسک

چند کشورهای غربی از جمله آمریکا و آلمان و فرانسه در روزهای اخیر را تشویق به استفاده از ماسک در مکان عمومی, با وجود زودتر گفت که تنها مراقبین مورد نیاز برای پوشش چهره خود را.

U-نوبه خود خشمگین کرده است و اشتباه برخی از شهروندان و موجب سراسیمگی از آموزش های آنلاین برای تبادل نظر و ماسک.

مشاوره پس از برخی از مطالعات پیشنهاد جدید coronavirus را می توان از طریق صحبت کردن و تنفس نه فقط سرفه و عطسه.

مقامات ایالات متحده گفت: پوشیدن ساده در خانه ماسک یا شال گردن می تواند کمک به جلوگیری موشک عفونت نرخ.

سازمان بهداشت جهانی در حال بررسی آن راهنمایی کرده است اما گفت که این نگرانی که ماسک می تواند “یک احساس امنیت کاذب” مردم منجر می شود گاه به گاه بیشتر در مورد شستن دست و اجتماعی فاصله.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>