مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از ‘بسیار سنگین قیمت’ اگر آن را راه اندازی ‘حمله کردن دزدکی حرکت کردن در دارایی های آمریکا در عراق

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. — AFP/فایل

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه هشدار داد ایران به یک “بسیار سنگین قیمت” اگر کشور و یا آن پروکسی راه اندازی یک “حمله کردن دزدکی حرکت کردن” در آمریکا در افغانستان وجود دارد.

“اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز نوشت: “بر اساس اطلاعات و اعتقاد به ایران و یا آن همزمان در حال برنامه ریزی یک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در نیروهای ایالات متحده و/یا دارایی در عراق است.”

این روشن نیست که آیا نسبت ناروا به معنای واشنگتن در واقع هوش از چنین طرح.

ایالات متحده و ایران در زمان نبرد برای نفوذ در عراق که در تهران به متحدان قدرتمند از جمله در میان شبه نظامیان مسلح و واشنگتن به روابط نزدیک به دولت است.

برخی 7,500 نیروهای خارجی در عراق به عنوان بخشی از ائتلاف به رهبری کمک به نیروهای محلی در مبارزه با گروه های شبه نظامی اما این اعداد هستند که به طور قابل توجهی پایین کشیده این ماه است.

اتحاد است به طور موقت آوردن برخی از مربیان خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس و نیز خروج برخی پایگاه های عراقی در دسترس نباشد.

کسانی که پایگاه ها و سفارتخانه های خارجی به خصوص آمریکا ماموریت هدف قرار داده شده است در بیش از ده موشک حملات از اواخر ماه اکتبر.

این حملات که در آن ما را سرزنش کرده در ایران-حمایت گروه مسلح را وادار به ترس از یک جنگ نیابتی در خاک عراق.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>