مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت رسمی فضایی نیروی پرچم و اعلام جدید ‘نیروهای مسلح روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت پرچم رسمی از فضا زور در کاخ سفید مراسم جمعه, جایی که او نیز به مجموعه اعلام مارس 15 “ملی نیروهای مسلح روز” کاخ سفید اعلام کرد پنجشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس آغاز فضا اجرا در اواخر سال 2019 گفت: این مهم است که ایالات متحده در گسترش فن آوری نظامی و تسلط به فضا است. مغلوب ساختن پیشی جستن را به شرکت در این مراسم در اوایل بعد از ظهر جمعه با توجه به کاخ سفید آزادی مطبوعات. (معاون رئیس جمهور پنس تشریح پنتاگون چهار مرحله برای ساخت فضای نیروی افتد)

“فضا در جهان است, جنگ جدید برای مبارزه با دامنه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فضای نیروی برپایی مراسم در دسامبر 2019. “در میان قبر تهدید برای امنیت ملی ما آمریکا برتری در فضایی کاملا حیاتی است. و ما پیشرو هستیم اما ما نه منجر به اندازه کافی و در مدت کوتاهی خواهیم بود منجر زیادی است.”

هدف از فضا زور به پادگان سربازان رزمی در فضا برای سازماندهی و هماهنگی نظامی ایالات متحده را در فضای مبتنی بر دارایی مانند ماهواره. (مرتبط: دموکراتیک شاهد در خانه Coronavirus شنیدن التماس گناه در 2019 سوء استفاده جنسی مورد)

رئیس جمهور تهمت انتخاب ژنرال نیروی هوایی جی ریموند به عنوان اولین رهبر فضا نیروی سازماندهی شده تحت نیروی هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de