مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش آزادی مذهبی مسئله در طول سفر هند می گوید کاخ سفید

مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به مودی در حاشیه اجلاس G20. عکس: AFP

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد به موضوع آزادی مذهبی با نارندرا نخست وزیر طی آینده سفر رسمی دو روزه به هندوستان گفت: کاخ سفید در بیانیه ای در روز جمعه.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: ما در رسانه ها در طول یک کنفرانس پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند است. این دیدار در یک زمان می آید از افزایش تنش ها بین هند و پاکستان موجب هند بحث برانگیز قانون تابعیت و آن جنایات در کشمیر تحت اشغال.

“رئیس جمهور تهمت خواهد شد بحث در مورد مشترک ما سنت دموکراسی و آزادی مذهبی هر دو در سخنان و پس از آن قطعا در خصوصی. او را بالا می برد و این مسائل به ویژه آزادی مذهبی مسئله ای که بسیار مهم است به این دولت” نشان داد رسمی.

گفت که دولت آمریکا نگران بود با برخی از هند آزادی مذهبی مسائل رسمی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که افزایش این ماده در دیدار با PM مودی. او گفت که “جهان است که به دنبال به هند برای ادامه به رعایت آن سنت های دموکراتیک احترام به اقلیت های مذهبی”.

او گفت که برنده خواهد شد و همچنین بحث در مورد مسئله برجسته از اشغال کشمیر با مودی. “من فکر می کنم آنچه شما می شنوید از رئیس جمهور بسیار دلگرم کننده کاهش تنش بین هند و پاکستان, تشویق دو کشور به تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود,” او گفت:.

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تماس در هر دو طرف به خودداری از درگیر شدن با یکدیگر در یک خصمانه در خط کنترل (LoC) و به موضوع و اظهارات تحریک آمیز علیه یکدیگر است.

هند و ایالات متحده در حال انتظار برای امضای یک قرارداد تجاری در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. روابط دو کشور را تیره و تار شده است به یک درجه با توجه به تجارت به عنوان ما به دنبال دسترسی بیشتر به مرغ و فراورده های لبنی در بازار.

رئیس جمهور آمریکا برنامه ریزی شده است برای افتتاح بزرگترین ورزشگاه کریکت در احمدآباد به عنوان زمانی که او می رسد در هند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>