مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان حمل جنگ جهانی دوم دامپزشک به صندلی خود را در ققنوس تجمع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان کردم توجه همه را روز شنبه هنگامی که از ظاهر دو مرد حامل یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم به صندلی خود را پیش از رئيس جمهور تجمع در شهر فینیکس, آریزونا.

“این اتفاق در realDonaldTrump تجمع در ققنوس. مقدار زیادی از کار تیمی در اینجا. این مردان حمل جنگ جهانی دوم کهنه به صندلی خود را. باید اعتراف کنم که یک توده در گلو من” یک صدای جیر جیر از خواندن اخبار لنگر Kari دریاچه.

در این کلیپ مشاهده می کنیم این دو نفر حمل دامپزشک پایین پله ها از عرصه در حالی که با صدای بلند شعارهای “ایالات متحده آمریکا” و تشویق حضار شنیده می شود در پس زمینه از این گروه جمع آوری شده در آریزونا یادبود سربازان سالن بزرگ به شنیدن تهمت صحبت می کنند. (مرتبط با: رئیس جمهور تهمت به حضور در فصل باز دیتونا 500)

تماشا کنید:

واقعا عالی بود لحظه ای که ما می بینیم این همه میهن پرستی در نمایش پیش از رئيس جمهور تجمع است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن حضور خواهد دیتونا 500 عنوان Grand Marshal برنامه به دامان ریاست جمهوری Limo ‘جانور’)

چند فیلم ارسال شده پیش از رویداد امشب را تخمین زده است که حداقل “15,000 تهمت حامیان” جمع شده بودند و پخت و پز در آریزونا گرما جلوتر از “نگه داشتن امریکا بزرگ” رالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر