مغلوب ساختن پیشی جستن جراحی تعرفه پایه به عنوان دادگاه عالی انگلیس به شنیدن 2nd چالش قانونی

دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن یک چالش قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه بر واردات محصولات فولادی روز شنبه, اجازه می دهد هر دو پایین تر تصمیم دادگاه به نفع دولت و تعرفه ها برای ایستادن.

دادگاه رد دادخواست توسط آمریکا موسسه بین المللی جراحی (AIIS) یک طرفدار تجارت آزاد که نشان دهنده منافع جراحی واردکنندگان و کاربران از محصولات مانند. درخواست شد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 2018 اعمال 25% تعرفه های وارداتی فولاد و همچنین 10 درصد تعرفه های وارداتی آلومینیوم. تعرفه شامل استثنا در کشورهای مختلف از جمله مکزیک و کانادا است.

AIIS استدلال که ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به پیاده سازی تغییرات — بخش 232 از سال 1963 تجارت گسترش عمل — نامعتبر است. این گروه معتقد است که ارائه استناد می دهد رئیس جمهور بیش از حد در تصمیم گیری های قدرت با توجه به بلومبرگ گزارش. (مرتبط: ایالات متحده آمریکا-قیمت شیب کمتر از قبل تعرفه سطح)

“بخش 232 شگفت آور است در وسعت اختیار هر دو در پیدا کردن است که باعث کاربرد آن و به طور کامل بیکران انتخاب درمان فراهم رئیس جمهور از جمله مقدار هر تعرفه و یا سهمیه” AIIS گزارش استدلال کرد.

(منبع عکس: اندرو Cline/Shutterstock)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که بخش 232 به رئیس جمهور قدرت مناسب.

“[بخش 232] مجموعه چهارم هر دو سیاست رئیس جمهور باید دنبال کنند و مرزهای خود را قدرت” آمریکا وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو استدلال توجه کنیم. “[این] سبب جمهور برای اعمال اختیارات در زمینه های (امور خارجی و تجارت خارجی) که در حال حاضر در محدوده قدرت اجرایی.”

این گزارش بار دوم قضات دیوان عالی کشور رد کرده اند یک چالش قانونی توسط AIIS با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de