مغلوب ساختن پیشی جستن سیلی فرمانداران در واشنگتن میشیگان برای شکایت در طول COVID-19 تلاش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از فرمانداران دموکرات از میشیگان و واشنگتن در روز جمعه گفت: آنها شکایت بیش از حد و نه کمک فدرال پاسخ به کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعامل با اکثر فرمانداران مثبت بوده است از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. کومو به تناوب ستایش و انتقاد فدرال rresponse در هفته های اخیر. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee تنها مقامات دولتی او گفته بودند انجام میداد. (مرتبط: Pelosi می گوید سنا Coronavirus لایحه تبعیض آمیز است به ساکنان DC, یک روز قبل از مجلس رای)

“او به طور مداوم در غوغای من حدس می زنم و شکایت می تواند یک راه خوب گفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Inslee. “ما در حال ساخت بیمارستان. ما انجام یک کار بزرگ برای دولت واشنگتن.”

همانطور که برای Whitmer: “او هیچ ایده چه چیزی در جریان است و همه او می کند این است که می گویند:” آه آن را دولت فدرال گسل.'”

New UAW President Addresses Annual UAW Convention

DETROIT, MI-ژوئن 14: Michigan دموکرات فرمانداری نامزد گرچن Whitmer آدرس 37 ایالات خودکار کارگران در قانون اساسی کنوانسیون June14, 2018 در Cobo مرکز در دیترویت, میشیگان (عکس های بیل Pugliano/گتی ایماژ)

نظرات آمد و در همان روز شنبه نشست خبری که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پیتر ناوارو به دفاع ملی قانون حمایت از سیاست هماهنگ کننده اجازه می دهد او را به تعیین زمانی که و که در آن دولت فدرال و نیروهای شرکت های خصوصی به خم شدن منابع خود را به سمت مبارزه با کروناویروس. (مرتبط: میچ مک کانل بازسازى مبارزات انتخاباتی به وعده های غذایی تلاش برای Kentuckians متاثر از Coronavirus)

تهمت نیز امضا فاز 3 به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک کنگره تصویب زودتر جمعه. این لایحه که بزرگترین بسته امداد در تاریخ آمریکا است.

این بسته شامل یک $1,200 پرداخت به واحد آمریکایی را که کمتر از 75000 دلار در سال $2,400 برای خانواده هایی که تحت 150.000 دلار در سال و 500 دلار برای هر کودک زیر سن 17. آمریکایی ها را دریافت سپرده های خود را در سه هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>