علامت های ترامپ جفت از اواخر شب اجرایی دستورات ممنوع ارتباطات با TikTok، شرکت های والدین ویچت

رئیس جمهور دونالد ترامپ یک جفت از اواخر شب اجرایی دستورات پنجشنبه امضا کرد که در حال حاضر در افراد و یا شرکت های تلاش برای برقراری ارتباط با صاحبان فعلی برنامه های رسانه های اجتماعی TikTok و WeChat را ترک.

هر دو برنامه قبلا تهدید امنیت ملی تلقی شده اند بیش از نگرانی شرکت های مادر خود را به اشتراک گذاشتن داده های کاربر با حزب کمونیست چین.

گسترش در ایالات متحده از برنامه های کاربردی تلفن همراه توسعه یافته و متعلق به شرکت ها در جمهوری خلق چین (چین) همچنان به تهدید امنیت ملی، سیاست خارجی، و اقتصاد ایالات متحده، هر دو سفارش خوانده شده است. (مرتبط: TikTok متعهد به مبارزه با اطلاعات غلط سیاسی، دخالت های خارجی در پیش از انتخابات 2020)

CLYDE, OHIO - AUGUST 06: U.S. President Donald Trump speaks to workers at a Whirlpool manufacturing facility on August 06, 2020 in Clyde, Ohio. Whirlpool is the last remaining major appliance company headquartered in the United States. With more than 3,000 employees, the Clyde facility is one of the world's largest home washing machine plants, producing more than 20,000 machines a day. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

CLYDE، اوهایو – اوت 06: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ صحبت می کند به کارگران در تاسیسات ساخت Whirlpool در تاریخ 06 اوت 2020 در کلاید، اوهایو. Whirlpool آخرین شرکت لوازم خانگی اصلی باقی مانده است که مقر اصلی آن در ایالات متحده است. با بیش از ۳۰۰۰ کارمند، تاسیسات کلاید یکی از بزرگترین کارخانه های ماشین لباسشویی خانگی جهان است که روزانه بیش از ۲۰۰۰۰ دستگاه تولید می کند. (عکس اسکات اولسون / گتت تصاویر)

هر دو سفارش به طور خاص نوار “هر گونه معامله توسط هر شخص، و یا با توجه به هر گونه اموال، موضوع را به صلاحیت ایالات متحده،” با ByteDance و Tencent هلدینج، شرکت های مادر مربوطه برای TikTok و WeChat، و هر یک از شرکت های زیرمجموعه خود را برای 45 روز آینده. دستور مستقیم بیشتر وزیر امور خارجه مایک Pompeo به “شناسایی معاملات” در بخش اول از هر دو سفارشات مشخص شده است.

کاخ سفید بلافاصله درخواست های دیلی کالر را برای اظهار نظر در مورد نوع معاملات سفارشات می تواند با زمان مطبوعات به تجمیس برنگرداند.

هر دو سفارش در پاشنه حمایت آوازی ترامپ برای مایکروسافت تلاش برای خرید TikTok از ByteDance آمده است.

او روز دوشنبه گفت که او تا زمانی که مایکروسافت می تواند معامله ای توسط ضرب الاجل 15 سپتامبر تعیین شده توسط کمیته سرمایه گذاری های خارجی کارگزاران — و ایالات متحده دریافت هزینه شبه کارگزاران برای این معامله — او برنامه رسانه های اجتماعی را ممنوعیت نیست.

این یک داستان در حال توسعه است و با اطلاعات جدید به روز خواهد شد به عنوان آن را در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im