ترامپ چهار دستور اجرایی برای ارائه امداد رسانی به ویروس کوروناویروس

را به نشانه

رئیس جمهور دونالد ترامپ چهار دستور امضا کرد که هدف آن ارائه امداد رسانی به ویروس کوروناویروس از طریق اقدام اجرایی در روز شنبه به عنوان کنگره در حال حاضر مشبک در این موضوع است.

اولین دستور ترامپ به دنبال ایجاد تعطیلات کاهش مالیات حقوق و دستمزد از اول اوت ۲۰۲۰ تا پایان سال است. دوم به اداره مسکن و شهرسازی و دیگر سازمان های فدرال هدایت می کند تا اخراج را ممنوع کنند. سومين دستور، علاوه بر برنامه حمايت از حقوق کارگران، 400 دلار در هفته را برقرار مي کند. چهارم کمک به وام های دانشجویی آمریکایی ها را فراهم خواهد کرد.

ترامپ گفت: «به سرعت توزیع خواهد شد»

ترامپ یک روز پس از اعلام دیگر دستورات اجرایی، اعلام کرد که بیمه گرهای بهداشتی پوشش ی شرایط پیش رو را فراهم می کنند.

پوشش برای شرایط موجود بخش عمده ای از قانون مراقبت مقرون به صرفه است، که دولت ترامپ در حال حاضر از دیوان عالی درخواست باطل کردن آن را دارد. ترامپ از مدت ها پیش عهد کرده است که اگرچه به دنبال حذف اوبامامراقبت است، اما او تضمین می کند که جایگزینی نیز پوششی برای شرایط پیش از این فراهم کرده است.

ترامپ عصر جمعه گفت: «در طول دو هفته آینده من یک دستور اجرایی عمده را دنبال می کنم که شرکت های بیمه سلامت را می خواهد تمام شرایط موجود را برای همه مشتریان پوشش دهد» “این کار قبلا هرگز انجام نشده است، اما زمان آن است که مردم کشور ما به درستی نمایندگی و به درستی مراقبت از.”

ترامپ اعلام کرد شش وعده دیگر مبارزات انتخاباتی در روز پنجشنبه در اوهایو. او گفت که او را نگه داشتن شغل های تولیدی در ایالات متحده و آوردن بیشتر از خارج از کشور. او همچنین به شدت منتقد چین بود، و گفت که او را عواقب برای شرکت هایی که کسب و کار وجود دارد. (گزارش اختصاصی: داستان داخل چگونه تیم ترامپ در حال بازسازی آمادگی زنجیره تامین ما)

ترامپ از زمان ورود به دفتر کار چین در سال ۲۰۱۷ به شدت مورد انتقادی قرار گرفته است، اما پس از انتشار ویروس کوروناویروس از چین در سراسر جهان، به شدت به این حرف ها پایمال شده است. او گرفته شده است به تماس COVID-19 “ویروس چین” و پیشنهاد کرده است که ایالات متحده در حال بررسی راه برای نگه داشتن چین پاسخگو برای نقش خود را در اجازه دادن به ویروس برای تبدیل شدن به یک همه گیر جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>