مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار بهبود برنامه ما به عنوان ویروس موارد به موشک وار رفتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا جمعه 2 تریلیون دلار طرح نجات برای نجات یک اقتصاد ما فلج رمان coronavirus در یک روز ملت ثبت بیش از 100,000 تایید موارد عفونت ویروس.

ساعت قبل, مجلس نمایندگان تصویب بسته با قانونگذاران متحد به greenlight مگا طرح به عنوان جهان-شکوه تعدادی از ما COVID-19 عفونت رسید گذشته 104,000 از جمله 1,693 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا به ارمغان می آورد پایان دراماتیک یک هفته ای قانونی حماسه در کاپیتول هیل و باعث توزیع میلیون ها نفر از امداد چک تا $3,400 برای یک آمریکایی متوسط خانواده چهار.

“من می خواهم برای تشکر از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای گرد هم آمدن و قرار دادن امریکا برای اولین بار,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما خانواده های کارگران و کسب و کار. که آنچه در این مورد تمام شده است.”

رئیس جمهور همچنین در زمان طولانی به نام برای مرحله از استناد به دفاع تولید عمل وادار غول خودرو جنرال موتورز به سرعت به افتخار تعهد خود را به ساخت هواکش ماشین آلات بسیار مهم برای نگه داشتن بدحال coronavirus بیماران زنده است در تامین کوتاه مدت در بيمارستان ،

“جنرال موتورز بود به هدر رفتن زمان” رئیس جمهور ادعا.

نیاز حاد است در ایالت نیویورک آمریکا سر چشمه از این بیماری همه گیر که در آن 44,635 عفونت تایید شده است.

مرگ و میر وجود افزایش روز شنبه به 519 — از 385 روز قبل — اما فرماندار اندرو کومو ابراز خوش بینی است که افزایش در میزان بستری شدن کند شده است.

کومو اعلام کرد که ایجاد موقت بیمارستان در امکانات بزرگ در هر قصبه شهر نیویورک — از جمله در یک مسابقه اسب آهنگ در کوئینز — در این مدل در حال حاضر ساخته فضایی در منهتن در Javits Center.

این لایحه پمپ 100 میلیارد دلار به بیمارستان و امکانات بهداشتی در بحرانی نیاز پزشکی از تجهیزات حفاظت فردی تجهیزات و تخت های مراقبت ويژه ایجاد 500 میلیارد دلار وام رزرو برای شرکت های بزرگ از جمله شرکت های هواپیمایی فراهم می کند $377 میلیارد دلار در کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک.

آن را نیز به طور چشمگیری گسترش بیکاری کمک کمک خواهد کرد که کوسن ضربه به صورت متناوب 3.3 میلیون افرادی که در زمینه تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 21.

آمریکایی ها نمی توانید صبر کنید’

“ملت ما چهره های اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری در ابعاد تاریخی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بدترین بیماری همه گیر در بیش از 100 سال” مجلس نانسی پلوسی گفت: همکاران در مدت کوتاهی قبل از اتاق گذشت, اندازه گیری.

چند نمایندگان مجلس از جمله بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی مورد ستایش قرار داد این اقدام به عنوان یک تاسیسات حیاتی برای کارگران و کسب و کارهای کوچک.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin متعهد سریع توزیع چک.

“آمریکایی ها نیاز است که پول در حال حاضر آنها نمی توانید صبر کنید برای دولت به سه یا چهار یا شش ماه مانند ما به طور معمول انجام دهید” Mnuchin گفت: در شبکه فاکس کسب و کار اضافه کرد که او انتظار می رود با لينک مستقيم سپرده نقدی می رسند در سه هفته.

سهام ایالات متحده غرق جمعه با وجود قانونی دستیابی به موفقیت. میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 4.1 درصد گسترده S&P 500 ریختن 3.4 درصد و فن آوری غنی نزدک سقوط 3.8 درصد است.

سنا تصویب کرده بود این اقدام بزرگ در اوایل این هفته.

رای گیری در خانه بود و قابل توجه برای اجرای اجتماعی فاصله قوانین که مانع از نمایندگان مجلس از جمع آوری بر روی زمین منجر به صحنه های بی سابقه از اعضای نشسته در بالای گالری اجازه می دهد تا برای فاصله کافی است.

با خانه در زنگ تفریح این هفته رهبران خواستم سریع رای دادن صدا فقط نیاز به یک کمی از کاربران در حال حاضر.

اما حزب جمهوری خواه Thomas Massie که مخالف این لایحه را تهدید به غرفه اندازه گیری.

در نهایت خانه شکست Massie مانور و تصویب این لایحه اما نه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب گیری روند رشد خود را همکار جمهوری خواه در توییتر به عنوان یک “سوم رای grandstander وجود دارد.”

پلوسی گفت: 2 تریلیون دلار طرح نجات — سوم و تا کنون بزرگترین coronavirus مقننه اندازه گیری — نمی خواهد در پایان از کمک های دولت به کتک جوامع است.

“ما باید پیشرفت یک چهارم لایحه به آدرس ادامه داد: نیازهای,” او گفت:, و اشاره کرد که دولت های ایالتی و محلی نیاز “بسیار بیشتر” بودجه برای مقابله با بحران.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im