تهمت می فرستد 1,000 نظامی پرسنل پزشکی به شهر نیویورک ممکن است ارسال مطلب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال 1,000 نظامی پرسنل پزشکی به شهر نیویورک در شنبه buttressing این شهر رو به کاهش عرضه از پرستاران و پزشکان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از اعلام یک هفته پس از ارسال USNS راحتی به نیویورک. این شهر بیمارستان در حال تاخت و تاز و کارکنان خود را overworked با توجه به گزارش های رسیده از شهرستان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او ممکن است ارسال بیشتر پرسنل به شهر و یا در جای دیگر در سراسر کشور باید نیاز بوجود می آیند. (مرتبط: Pelosi می گوید سنا Coronavirus لایحه تبعیض آمیز است به ساکنان DC, یک روز قبل از مجلس رای)

The USNS Comfort medical ship moves up the Hudson River past the Statue of Liberty as it arrives on March 30, 2020 in New York. Photo by BRYAN R. SMITH/AFP

این USNS آسایش پزشکی کشتی حرکت می کند تا رودخانه هادسون گذشته مجسمه آزادی به عنوان آن می رسد در مارس 30, 2020 در نیویورک است. (عکس توسط BRYAN R. SMITH/AFP)

آسایش را به ارمغان آورده است کمتر امداد رسانی به این شهرستان از برخی از پیش بینی, با این حال, آن را به عنوان در حال حاضر نمی تواند قبول coronavirus بیماران. اما با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل صدمات که به طور معمول پر کردن این شهر اتاق های اورژانس را کاهش یافت. با وجود این کشتی از 1000 تخت آن را پذیرفته است فقط 20 بيمار که از روز شنبه با توجه به سی ان ان. (مرتبط: سازمان سیا در تلاش است برای پیدا کردن چین واقعی Coronavirus اعداد)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به اجازه می دهد COVID-19 بيمار بر روی کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>