مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دو Coronavirus واکسن آغاز فاز 3 Trials — سیاهی دیگری Gov قرارداد به منظور تسریع دوز تولید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تحولات قابل توجهی برای coronavirus واکسن نامزدهای تولید شده توسط شرکت biopharmaceutical مدرن و Pfizer.

WASHINGTON, DC - JULY 27: U.S. President Donald Trump gestures prior to his departure from the White House July 27, 2020 in Washington, DC. President Trump is scheduled to visit the FUJIFILM Diosynth Biotechnologies' Innovation Center in Morrisville, North Carolina, a facility that supports manufacturing of "key components of the COVID-19 vaccine candidate" developed by Novavax. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

واشنگتن, DC – جولای 27: (عکس از الکس ونگ/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کارولینای شمالی که مدرن نامزد در حال حاضر آغاز فاز 3 آزمایش های انجام شده در دولت عملیات پیچ و تاب سرعت ابتکار — و اشاره کرد که “شده است وجود دارد هرگز چیزی مثل این از نظر سرعت هیچ چیزی حتی نزدیک است.” او افزود که فایزر که فقط فرود یک پیچ و تاب سرعت قرارداد به ارزش حدود 2 میلیارد دلار به آغاز طرح فاز 3 آزمایشات برای آن واکسن نامزد اواخر این هفته. (مرتبط: FDA ‘پیچ و تاب سرعت هدایت می گوید Coronavirus واکسن باید ثابت کند 50 درصد موثرتر از دارونما قبل از هدف قرار دادن بازار)

“ما باید تراشیده سال از زمان آن طول می کشد به منظور توسعه یک واکسن” او ادامه داد. “ما آن را انجام داده اند در حالی که حفظ ایمنی است.”

تماشا کنید:

رئیس جمهور در سخنرانی خود در یک Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی’ مرکز نوآوری علاوه بر این اعلام کرد که دولت او امضا $265 میلیون قرارداد با FujiFilm به “به طور چشمگیری گسترش” واکسن قابلیت تولید در شرکت تاسیسات واقع در تگزاس A&M University.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر شده پایین در ستایش با سرعت پیچ و تاب و دولت را به تلاش برای تولید صدها میلیون ماندگار دوز واکسن تا پایان سال است. رئیس جمهور اظهار داشت: در هفته گذشته که دولت ارائه می کنند دوز برای مصرف عمومی رایگان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و لحن جدی تر زمانی که خواسته در مورد ماسک توانایی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“ما می خواهیم هر کسی که هنگامی که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید اتاق در جولای 21. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد. آنها را به یک اثر و ما باید همه چیز ما می توانید دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>