مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید گزارش سلامت رهبر کره شمالی در سلامت ‘نادرست’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 21 سال 2020 است. AFP/مندل فا نگن

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را رد کرد و گزارش داد که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شد, بیمار, نقد و مکرر خود را nemesis سی ان ان برای در حال اجرا ،

“من فکر می کنم این گزارش نادرست بود, اجازه دهید من فقط آن را قرار داده است که راه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من از شنیدن آنها با استفاده از اسناد قدیمی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است می گویند اگر او تا به حال دانش مستقیم از کره شمالی که کیم خوب بود. او به جای حمله کابل شبکه خبری سی ان انکه با ما رهبر است acrimonious ارتباط است.

“من فکر می کنم آن را جعلی و گزارش های انجام شده توسط سی ان ان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در coronavirus همه گیر قبل از امتناع به پرسش دیگری از خبرنگار این شبکه است.

سی ان انبه نقل آنچه گفته شد ناشناس ما رسمی بود روز دوشنبه گزارش داد که واشنگتن “نظارت بر هوش” که کیم در “خطر” پس از عمل جراحی.

Daily NK — آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان — به طور جداگانه و گفت: Kim قرار گرفتند قلبی عروقی روش در اوایل این ماه بود و دوره نقاهت در یک ویلا در شمال Pyongan استان است.

آن گفت که کیم که در اواسط 30s تا به حال نیاز به درمان فوری با توجه به سنگین سیگار, چاقی و خستگی.

‘یک رابطه خوب’

مغلوب ساختن پیشی جستن انکار این گزارش آمد دو روز پس از او کاهش یافته است به نظر این موضوع گفت که او آرزو کیم هست.

کره جنوبی است که هنوز هم از لحاظ فنی در جنگ با شمال قبل گفت: آن را به خود ندیده حرکات غیر معمول در آن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات کیم سه بار در تاریخی summitry و ابراز تحسین برای او اگر چه امید باید پوشیده برای رسیدن به یک توافق جامع.

“من امیدوارم که او را در پزشکی مشکل است. من امیدوارم که او نیست. من همراه بسیار خوبی با او” تهمت ” میگوید. “به یاد داشته باشید شما شده اند در یک جنگ با کره شمالی اگر من به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به دولت هنگامی که او در گذشته در تماس با کیم گفت: “ما یک رابطه خوب با کره شمالی به عنوان خوب به عنوان شما می توانید.”

مدت کوتاهی قبل از گزارش های پدید آمده در کیم سلامت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دریافت کرده بود “خوب توجه داشته باشید” از رهبر اما کره شمالی را تکذیب کرد ارسال هرگونه پیام.

کره شمالی اخراج کردن یک سری از موشک آن را به عنوان خواسته امتیازات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که می گوید تحریم های بین المللی باید به باقی می ماند تا زمانی که این رژیم به طور کامل denuclearises.

Kim شد آشکارا وجود ندارد و در 15 آوریل از جشن برای تولد پدر بزرگش کیم ایل سونگ رژیم بنیانگذار — مهم ترین روز در کره شمالی, سیاسی, تقویم.

زرق و برق دار بسکتبال ستاره Dennis Rodman — که تا Pompeo و تهمت بوده است بالاترین-پروفایل آمریکا برای دیدار با درجا Kim — گفت که او “دعا برای بهبودی سریع است.”

“من امیدوارم که این فقط یک شایعه است که مارشال کیم جونگ سازمان ملل متحد بیمار است” Rodman گفت: شایعات مشهور سایت TMZ. “امیدوارم من را پیدا خواهد کرد بیشتر به زودی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de