مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بازگشایی این کشور بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را به

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن اعتماد به غرایز خود را به عنوان او آماده را به آنچه که او خواستار “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

“این یک تصمیم بسیار بزرگ است. من نمی دانم که من تا به حال یک بزرگتر تصمیم از آن, هنگامی که شما فکر می کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روزانه خود را coronavirus نشست خبری.

رئیس جمهور قول داد که تصمیم خود را خواهد هدایت شود “بزرگترین ذهن” اما که او در نهایت باید به خود اعتماد روده با تاکید بر نیاز اقتصاد برای بازگشایی شده است. (مرتبط: FLASHBACK: Jan.21: Fauci می گوید Coronavirus ‘نه یک تهدید عمده به ایالات متحده)

“معیارهای مناسب هستند در اینجا. که من متریک.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به سر خود را. “که همه من می توانید انجام دهید. من می توانید گوش دادن به 35 نفر است. در پایان من به تصمیم گیری.”

رئیس جمهور اشاره کرد که “همیشه وجود دارد رفتن به یک خطر” مهم نیست که در این کشور بازگشایی و گفت که این بزرگترین تصمیم زندگی خود را. (مرتبط: لایحه Barr خواستار پایان دادن به “اژدهایی’ Coronavirus محدودیت در مارس 1)

تماشا کنید:

“من میخوام باید یک تصمیم و من تنها امید به خدا آن است که حق تصمیم گیری” نسبت ناروا گفت. “اما من می خواهم بگویم بدون سوال, این بزرگترین تصمیم من تا به حال به را است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im