مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هیچ فاز 4 Coronavirus محرک بدون مالیات حقوق و دستمزد قطع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یکشنبه شب تلویزیونی فاکس نیوز تاون هال که او نمی خواهد ثبت نام در هر coronavirus بسته محرک اقتصادی به قانون است که نمی شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که دولت در حال انجام است به آدرس 30 میلیون نرخ بیکاری ثبت شده در طول بیماری همه گیر اعلام کرد که “زیرساخت بسیار مهم است.”

“این نیز مهم است به دموکرات ها نیز هست. که چیزی که در آن ما را دریافت همراه,” او اضافه شده قبل از گفت او می خواهد به “دیدن یک حقوق و دستمزد را کاهش دهد.”

“دموکرات ها می خواهند کمک مالی برای کشورهای” رئیس جمهور ادامه داد. “اما ما خواهید بود با انجام زیرساخت ها و به من گفت: Steve فقط امروز, ما در حال انجام هر چیزی مگر اینکه ما یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. که بسیار مهم برای موفقیت کشور ما است.” (مرتبط: مک کانل آماده سازی جدید تراشه چانه زنی که تضمین فاز 4 لایحه شامل کاخ سفید کارفرما مسئولیت حمایت)

تماشا کنید:

کاخ سفید قبلا پیشنهاد کرد که تهمت انواع مسائل مربوط به سیاست او می خواهد به آدرس در قطعه بعدی از coronavirus قانون علاوه بر حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد و زیرساخت های فشار.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany روز جمعه گفت رئیس جمهور این است که با توجه به استفاده از پناهگاه شهرستان اصلاحات به عنوان یک ابزار مذاکره در فاز 4 بسته و چند مقام ارشد کاخ سفید دستیاران قبلا گفته تماس گیرنده هر دو دولت و جمهوری خواه کنگره رهبری هستند اولویت کارفرما مسئولیت حمایت در این لایحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im