ترامپ می گوید که او سخنرانی پذیرش نامزدی را از هر دو کاخ سفید یا گتیزبورگ ارائه

رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک توییت دوشنبه گفت که نامزدی ریاست جمهوری حزبش را در کاخ سفید یا در گتیزبورگ پنسیلوانیا می پذیرد.

ترامپ در اصل کاخ سفید را به عنوان محل پذیرش محل نامزدی جمهوری خواهان در روز چهارشنبه “فاکس و دوستان” شناور کرد.

دو مکان ترامپ در نظر گرفته شده است “میدان بزرگ گتسبورگ، پنسیلوانیا، و کاخ سفید، واشنگتن دی سی، “ترامپ گفت. “ما به زودی تصمیم گیری را اعلام می کنیم!”

سخنرانی قرار است در شب پایانی کنوانسیون ملی جمهوری خواه، 27 اوت انجام شود.

اعلام می شود پس از چند ماه از سردرگمی اطراف کنوانسیون ملی جمهوری خواه به دلیل همه گیر شدن coronavirus. گو.ا.ف این کنوانسیون را از شارلوت، کارولینای شمالی، پس از آن که حکومت دموکراتیک روی کوپر گفت که اجازه نمی دهد این رویداد بدون دستورالعمل های فاصله اجتماعی مناسب در محل اتفاق بیافتد، منتقل کرد.

کنوانسیون به جکسونویل، فلوریدا تغییر مکان داد، فقط برای این رویداد که مقیاس بندی شود و سپس در ماه ژوئیه لغو شود.

حتی با لغو کنوانسیون، ترامپ هنوز هم در پذیرش نامزدی جمهوری خواهان در شارلوت برنامه ریزی شده بود، شارلوت آبتر.

کمیته کنوانسیون ملی دموکراتیک مجبور شده است تغییرات مشابهی در برنامه های خود ایجاد کند. مقامات حزب اکثر رویدادهای غیر شخصی را لغو کرده اند که در اصل قرار بود در میلواکی برگزار شود. (مرتبط: جو بایدن به میلواکی سفر نمی کند تا نامزدی حزب دموکرات را بپذیرد)

“رهبری یعنی اینکه با هر موقعیتی سازگار بشه. این کاری است که ما با کنوانسیون خود انجام داده ام” DNC صندلی تام پرز در بیانیه ای در اواخر ماه ژوئن گفت.

کنوانسیون ملی جمهوری خواهان برای ۲۴ – ۲۷ اوت و کنوانسیون ملی دموکراتیک برنامه ریزی شده است و قرار است از ۱۷ تا ۲۰ اوت اجرا شود.

محتوا ایجاد شده توسط بنیاد خبری روزانه کالر بدون دریافت هزینه برای هر ناشر خبری واجد شرایط ی که می تواند مخاطبان زیادی را در دسترس قرار دهد، در دسترس است. برای دریافت مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>