مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد برداشت ماموران فدرال از پورتلند تا شهر ‘امن’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ خواهد کرد ماموران فدرال مستقر در پورتلند تا شهر “امن” او به خبرنگاران گفت: در یک شنبه مطبوعات دسته.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آیند یک روز پس از آن دادستان کل لایحه بار به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به تظاهرات و شورش اتفاق می افتد در سراسر کشور است. دموکراتیک نمایندگان lambasted بار برای این عملیات از حدود 200 ماموران فدرال اعزام به دفاع از دادگاه فدرال در پورتلند گفت: آنها با استفاده از نیروی غیر ضروری در برابر “معترضان مسالمت آمیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr باید اشاره کرد به فیلم از تظاهر کنندگان اقدام به آتش به دادگاه با نفت سفید بادکنک و آتش بازی گفت آن است که به دور از یک تظاهرات مسالمت آمیز.

تهمت نیز مستقر عوامل به شیکاگو, کانزاس, شهرستان و جدید مکزیک برای سرکوب ناآرامی وجود دارد. او نمی گفت چه مدت عوامل باقی خواهد ماند و در آن شهرستانها. (مرتبط: رسانه ها درصدد خشونت جاری در پورتلند ادعا می کند ‘جناح راست’ رسانه ها در حال بازی کردن ناآرامی ها)

فیلم از تاریخ 17 ژوئیه نشان می دهد شیکاگو تظاهر lobbing منجمد قوطی ها و بطری های آب و آتش در افسران پلیس دفاع از کریستف کلمب مجسمه.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: حداقل سه فدرال افسران شده اند “برای همیشه کور” توسط معترضان با استفاده از پرقدرت لیزر در برابر اجرای قانون است.

اعتراض روزنامه نگار اندی Ngo دارای فیلم برداری معترضان با استفاده از چنین دستگاه هایی در پورتلند.

تهمت نمی ارائه هر گونه استاندارد برای تعیین زمانی که از شهرستان می توان به نام “امن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de