دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او خواهد شد “به احتمال زیاد” آزمایش می شود برای coronavirus. رییس جمهور سخن گفتن آمد لحظات پس از امتناع خود را به هر گونه اقدامات احتیاطی پس از تماس نزدیک با یک برزیلی رسمی که مبتلا به کوروناویروس.

در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت : “من نمی گویم من که قرار بود به آزمایش می شود.”

“به احتمال زیاد آره” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در حالی که کمرنگ جلوه دادن تعامل خود را با برزیل رسمی در این رفت و آمد مکرر در فلوریدا. “نه به این دلیل است که اما به دلیل من فکر می کنم من آن را انجام دهد به هر حال. نسبتا به زودی ما در حال کار کردن یک برنامه است.”

این مربوط است به یاد داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته بود در نزدیکی رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten که آزمایش مثبت برای این ویروس فقط روز بعد.

در اوایل روز پنج شنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت که “هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تا به حال تقریبا هیچ تعاملات با فردی که تست مثبت و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان است.”

تهمت نیز اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت در باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی گفت: هیچ منبع خواهد بود امان در پاسخ به این ویروس. او می گوید که اعلام خواهد شد تا نزدیک به 50 میلیارد دلار برای کمک به استانها و شهرستانها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو