مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تا به حال بسیار خوب صحبت با طالبان

تصویر: AFP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال یک “بسیار خوب صحبت” با طالبان لحظات پس از گروه تایید تماس بگیرید.

“در واقع (من) تا به حال بسیار خوب صحبت با رهبر طالبان” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

اما تهمت نمی مراجعه کنید با نام به اند.

سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد گفت: اواخر سه شنبه شب رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک تماس تلفنی با این گروه است.

“رئیس جمهور ایالات متحده… برگزار می شود یک تماس تلفنی با معاون سیاسی اسلامی امارت محترم آخوند ملا آخوند,” سخنگوی Zabihullah مجاهد توییتی.

تماس یک روز پس از طالبان به پایان رسید بخشی از بس انداخت به شک مذاکرات صلح بین آنها و کابل است که با توجه به شروع در مارس 10.

تحت شرایط توافقنامه امضا شده در روز شنبه در دوحه نیروهای خارجی را ترک افغانستان ظرف 14 ماه موضوع را به طالبان امنیت را تضمین و تعهد توسط طالبان برای مذاکره با کابل.

‘همه ‘ سود’

به طور جداگانه طالبان را در دوحه, سخنگوی, سهیل شاهین نیز توییتی در مورد تلفن تماس بگیرید.

با توجه به شاهین طالبان را در دوحه دفتر سخنگوی ملا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که برای یک آینده مثبت روابط ما نباید اجازه دهید هر کس دیگری نگه داشتن آن که در سال های طولانی جنگ افغانستان. “خودسرانه دولت است که بی چون و چرای حق افغان,” او گفت:.

شاهین بیشتر ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت “خوشحالم که با شما صحبت کنم” و این که ما نیروهای’ خروج “است که برای همگان بهره مند شوند”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>