مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: دکتر Fauci ‘می خواهم برای دیدن’ کشور ‘بسته برای یک زن و شوهر از سال

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci ترجیح می دهند این کشور “بسته برای یک زن و شوهر از سال” به منظور مبارزه مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

در گسترده روز شنبه در مصاحبه با Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal تهمت ابراز تمایل او برای Fauci اما همچنین معتقد است که این دو “نیست همیشه در همه چیز موافق.”

“او در واقع یک مرد بسیار خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Khazaal پس از بحث و گفتگو در مورد Fauci به توانایی های ورزشی. “ما همیشه در همه چیز موافق. او می خواهم به انجام چیزهایی که من نمی خواهم به انجام, اما در نهایت من تصمیم … او یک مرد خوب در واقع.”

“Fauci را در m X لیست از آنجا که هر زمان او و می گوید که این کشور باید به ماندن در داخل من سهام مخزن بنابراین من نمی خواهم که جنبه ای از آن گفت:” Khazaal.

“او می خواهم برای دیدن این بسته برای یک زن و شوهر از سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما خوب است چرا که من رئیس جمهور. بنابراین من می گویند ” خوب من از نظر شما در حال حاضر من دیگر به نظر کسی لطفا.'”

“رد,” Khazaal شوخی.

“آره, خوب, شما باید گفت:” رئيس جمهور. “و شما می دانید که ما باز است و ما در حال انجام هست و من فقط به حال یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد باز شدن مدارس … ما که بسیاری از مردم که می خواهم به دیدن کشورهای خود را بسته است. من یک احساس در نوامبر 4, آنها باز کردن آنها را. من فکر می کنم آنها می خواهند به انجام آن به دلایل سیاسی.” (مرتبط: “بیشتر کردن پایه از متوسط خود را اپیدمیولوژی’: تاکر به نقل از دکتر Fauci را “دلقک سطح’ اشتباهات سوالات ‘قدرتمند’ نقش)

Fauci گفت که او نمی “فکر می کنم ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد رفتن به مستند” زمانی که چندین ایالت را تجربه افزایش موارد پس از آنها شروع به بازگشایی در ماه ژوئن گفتن AFP که “تلاش برای کنترل بهتر این مناطق از کشور است که به نظر می رسد داشتن یک افزایش موارد” خواهد بود که بهترین روش است. یک ماه بعد به عنوان موارد مشخصی دکتر فشار دادن یک پیشنهاد “تنظیم مجدد” را فشار دهید و نزدیک شدن به چیزهایی که “در یک اندازه گیری از راه.”

“اگر کسانی متحده مکث و می گویند” ما در حال رفتن به آن را انجام دهید — هر کس یک ماسک میله بسته شده و هیچ تجمع در جمعیت نگه داشتن فاصله خود را محافظت, آسیب پذیر,’ برای چند هفته در یک ردیف من به شما تضمین می کنند که تعداد کسانی که پایین آمده” Fauci اقیانوس اطلس گفت با توجه به NBC News.

در حالی که برخی از اعضای دولت از جمله کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو شده اند آشکارا انتقادی از Fauci تهمت تا کنون ادامه به طور علنی حمایت coronavirus نیروی کار عضو. او تماس Fauci یک “جنجال آفرینی” در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر Chris Wallace, که, دکتر, پاسخ به تماس خود را “رئالیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>