مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دموکرات ‘don’t Love کشور ما’ هستند بدتر از چین و روسیه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاره پاره دموکرات ها در طول فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب گفت: دموکرات ها در حال سخت تر به کار با از چین و یا روسیه و رهبران خود را دوست دارم نه امریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده بیانیه ای دو بار یکشنبه در جریان بازدید از یک نیروی دریایی کشتی سازی در ویسکانسین در پاسخ به ایسنا میزبان Sean Hannity سوالات در مورد سیاست خارجی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم همیشه فرض بر چین و روسیه یا کره شمالی شد سخت ترین مردم از او می خواهم تا به حال برای کار با اما او استدلال دموکرات ها در حال بدتر.

“ما [چاک] شومر و [نانسی] پلوسی و مردم است که با مردم بد است که من صادقانه باور دارم نیست کشور ما,” او گفت:.

TULSA, OKLAHOMA - JUNE 20: U.S. President Donald Trump arrives at a campaign rally at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma. Trump is holding his first political rally since the start of the coronavirus pandemic at the BOK Center today while infection rates in the state of Oklahoma continue to rise. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

TULSA, OKLAHOMA – ژوئن 20: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma. مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری اولین تظاهرات سیاسی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در BOK مرکز امروز در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در ایالت اوکلاهما در ادامه به افزایش است. (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

به نظر آمد و پس از یک هفته پر سر و صدا درگیری بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره با مجلس نانسی پلوسی گفت: جمهوری خواهان در تلاش بودند به “get away with murder” در پلیس اصلاحات قانون. (مرتبط: بهداشت ، تیم اسکات آتش سوزی در کسانی که تماس او را یک ‘رمز’ برای تهیه پیش نویس توافق پلیس اصلاحات قانون)

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott یک مرد سیاه و رهبر حزب جمهوری خواه پلیس اصلاحات تلاش سرزنش پلوسی و شارژ دموکرات با به تاخیر انداختن اصلاحات به سادگی از آنجا که آنها یک جمهوریخواه بوده است یکی را معرفی کرد.

“آنها در زمان یک جهش به دلیل آنها نمی خواهند این رئیس جمهور به یک پیروزی دیگر مسئله جدی مقابله با جوامع اقلیت. این است خالص و خالص نژاد سیاست در بدترین حالت آن” Scott گفت. “به جای داشتن دوربین به تماشای ما بحث این واقعا مسئله مهم برای ملت ایران آنها را به جای قطع یک معامله پشت درهای بسته و پس از تشکیل خود را نمی دانید که چگونه آنها در واقع رای دادند و در این زمینه لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de