مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: چین باید عواقب اگر آن را ‘آگاهانه’ باعث همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: چین باید به صورت “عواقب” اگر آن را آگاهانه مسئول coronavirus تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه بیشتر افزایش انتقاد خود از چین و سازمان بهداشت جهانی است. او myket نقد او گفت که اگر چین تا به حال به کمک این بیماری همه گیر از “اشتباه” سپس آن را کمتر از مجازات. جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود بنا به گزارش ها به این نتیجه رسیدند در اواسط ماه مارس که چین بوده است جعل داده های خود را در coronavirus موارد و مرگ و میر است اما این گزارش همچنین مهمترین آنها گفت: پکن به احتمال زیاد نمی دانم این اعداد واقعی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه آوریل است که “در حال حاضر زمان برای قصاص” با توجه به چین است. او گفت که ایالات متحده را به انجام یک بررسی از چین دست زدن به این ویروس پس از همه گیر را تصویب کرده است. (مرتبط: بالا که رسمی برنده انتخابات با چین کمک)

U.S. President Donald Trump stands in the Oval Office during a presentation of the Presidential Medal of Freedom to NBA Hall of Famer Jerry West at the White House in Washington, U.S., September 5, 2019. REUTERS/Joshua Roberts

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد در دفتر بیضی در طی یک سخنرانی مدال آزادی ریاست جمهوری به NBA Hall of Famer جری وست در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, سپتامبر 5, 2019. رویترز/جاشوا رابرتز

یک گزارش از آسوشیتد پرس در هفته گذشته یافت که دولت چین مقامات تعیین coronavirus بود به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک کشور همه گیر در ژانویه 14, اما منتظر شش روز برای هشدار دادن به شهروندان خود و جهان است. یک مارس 11 مطالعه نشان داد که جهانی موارد می توانست 66 درصد پایین تر تا به حال چین عمل کرده و هشدار داد که جهان فقط یک هفته زودتر.

حزب کمونیست چین رسمی شمارش ادعا تقریبا 3500 نفر از این ویروس در ووهان اما شواهد نشان می دهد کل شد و در واقع بیش از 40 ، 000.

جمهوری خواه ایالت میسوری جاش هالی رفته است پیش از این رئیس جمهور قرار دادن سرزنش جهانی همه گیر به طور مستقیم بر دولت چین. او را معرفی کرده است قانونی که اجازه می دهد شهروندان آمریکایی به شکایت دولت چین برای coronavirus خسارت و ایجاد یک دولت واحد نیروی کار منجر به تحقیقات بین المللی به چین با هدف فوتی و فوری جبران. (مربوط: ما رمپ تا سرکوب در چین تلاش های جاسوسی در طول Coronavirus)

“شواهد قریب به اتفاق قربانیان است که حزب کمونیست چین را دروغ و فریب و بی کفایتی باعث COVID-19 برای تبدیل از یک محلی بیماری به شیوع جهانی یک بیماری همه گیر” هالی در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به تحقیقات بین المللی برای یادگیری کامل میزان آسیب CCP است ببین در این جهان و پس از آن ما نیاز به توانمند سازی آمریکایی ها و دیگر قربانیان در سراسر جهان برای بازیابی خسارت. CCP طریقی این بیماری همه گیر. آنها باید پاسخگو باشند به قربانیان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im