مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن ‘نمی دانم او زنده’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد پنج شنبه که presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن خود را از دست داده حدت ذهنی و گفت “نمی دانم او زنده است.”

“بایدن نمی دانم منظورم این است که او نمی داند که او زنده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن ABC News وابسته WJLA. “من در برابر کسی. از آن فکر می کنم. من در برابر کسی که نمی تواند جواب سوال ساده است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن اما در اینجا چیزی است که من در برابر. من در برابر بسیار قدرتمند حزب دموکرات و آنها می توانند این لیوان آب و می گویند که خود را نامزد.”

U.S. President Donald Trump arrives to make a statement to reporters about reopening places of worship across the United States by declaring them "essential" during the coronavirus disease (COVID-19) pandemic in the Brady Press Briefing Room at the White House in Washington, U.S., May 22, 2020. REUTERS/Leah Millis

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به ایجاد یک بیانیه به خبرنگاران در مورد بازگشایی اماکن عبادت در سراسر ایالات متحده با اعلام آنها را “ضروری” در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در بردی نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 22 سال 2020 است. رویترز/لی میلیس

تهمت نیز خودداری می گویند اگر بایدن در اختیار هر یک از ویژگی های لازم برای رهبری ملت است. رئیس جمهور حتی نمی خواهد اجازه می دهد که بایدن که صرف بیشتر از زندگی بزرگسالی خود را در دفتر سیاسی بسیار در این راه از تجربه با ارزش است. (مرتبط: جو بایدن وقفه همسرش, کمپین گفتار به گاز گرفتن انگشت)

“من می خواهم که گفت: تجربه اما آیا او واقعا تجربه چون من فکر نمی کنم او به خاطر آنچه که او دیروز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “پس چگونه است که تجربه ؟ او شده است مدت زمان طولانی وجود دارد. او هرگز شناخته شده به عنوان یک فرد هوشمند.”

وقتی پرسیده شد که اگر تهمت می تواند “انتخاب یک چیز خوب” می گویند در مورد حریف خود را رئیس جمهور پاسخ داد: “آه …” و ارائه جزئیات بیشتر.

رئیس جمهور به سختی تصمیم گیری برای انتخاب به عنوان بایدن را ضعیف ترین گسل. “من نمی توانم به شما بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “منظورم این است که من واقعا جدی است. او بسیاری از. من می تواند به بحث در مورد نقاط ضعف در تمام طول روز.” (مرتبط: جو بایدن دچار سردرگمی بیش از سخنان خود در آیووا سخنرانی)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد بایدن برای خود در سیاست خارجی مواضع چین و روسیه اما گفت: بدون در نظر گرفتن که در آن او می ایستد در مسائل مربوط به معاون سابق رئیس جمهور است “نه از نظر ذهنی به اندازه کافی تیز به رئیس جمهور شود.”

Former vice president Joe Biden speaks to the Chicago Council on Global Affairs on November 1, 2017 in Chicago, Illinois. Biden addressed the consequences of U.S. disengagement from world leadership at the event. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند به شورای شیکاگو در امور جهانی در نوامبر 1, 2017 در شیکاگو, ایلینوی. بایدن خطاب به عواقب آمریکا متارکه از جهان رهبری در این مراسم است. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

بایدن گفته است که او خواهد بود یک مدت رئیس جمهور اگر او انتخاب شده است و پس از آن احساس می کند که او از دست می دهد “انرژی و حدت ذهنی.”

خوان ویلیامز فاکس نیوز’ شرکت میزبان از “پنج” به تازگی گفت: توجه بیش از حد پرداخت می شود به بایدن را gaffes و نه به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کلامی miscues. “من فکر نمی کنم آن را بایدن که گفت:” اوه آره جورج واشنگتن دستگیر فرودگاه در طول جنگ انقلاب.’ من فکر می کنم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

بایدن متهم کرده است رئیس جمهور آهسته و مردد که coronavirus آمار ایالات متحده گفته است که او “مسدود مانند یک گوزن در چراغهای جلو و” فاکس نیوز اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im