مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ابوت Labs را کشتی 50,000 5 دقیقه Coronavirus آزمون هر روز با شروع این هفته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ابوت Labs جدید آن 5 دقیقه coronavirus آزمون یکشنبه و گفت: این شرکت آغاز خواهد شد حمل و نقل 50,000 آزمون در روز این هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که آزمون جدید. “ما اجازه خواهد داد که به شکست است. virus.” (مرتبط: تهمت: ‘قرنطینه نخواهد بود لازم است’ به جای هدایت CDC به موضوع ‘قوی’ مشاوره سفر)

WASHINGTON, DC - MARCH 28: U.S. President Donald Trump arrives back to the White House on March 28, 2020 in Washington, DC. President Trump traveled to Norfolk, Virginia to attend a departure ceremony for the U.S. Navy hospital ship USNS Comfort, which is sailing to New York City to aid in the coronavirus outbreak. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)

واشنگتن, DC – مارس 28: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد بازگشت به کاخ سفید در مارس 28, 2020 در واشنگتن, DC. رئیس جمهور تهمت سفر به نورفولک ویرجینیا برای حضور در خروج مراسم برای نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی است که قایقرانی به شهر نیویورک برای کمک به شیوع کروناویروس. (عکس از سارا Silbiger/گتی ایماژ)

رئیس جمهور که در روزهای اخیر قاب چشمگیر سربازان ارتش در موارد تایید شده در سراسر کشور به افزایش در تست اشاره کرد که ابوت محصول اجازه خواهد داد که به صورت “فوری” تست پزشکی پرسنل مبارزه با کروناویروس.

این “ما را قادر به عمل به سرعت و به شدت به تعطیل گسترش ویروس است که به سرعت در امکانات مهم” او به خبرنگاران گفت: جمع آوری در باغ گل رز کاخ سفید سهشنبه شب.

تماشا کنید:

تست شد و تایید شده توسط سازمان غذا و دارو در روز شنبه.

“من خوشحال هستم که FDA مجاز ابوت نقطه از مراقبت های آزمون دیروز. این خبر بزرگ است و کمک خواهد کرد که بیشتر از این آزمایشات در این زمینه به سرعت در حال” FDA کمیسر استیو هان در بیانیه ای گفت: در تصویب. “ما می دانیم چقدر مهم است برای به دست آوردن نقطه از مراقبت های آزمون در این زمینه به سرعت. این آزمون است که می تواند به نتایج به سرعت می تواند یک تعویض بازی در تشخیص COVID-19.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی تهمت همچنین اشاره کرد که کاخ سفید نیروی کار و سازمان مدیریت اضطراری فدرال در حال کار با چند شرکت خصوصی برای ساخت تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی. FEMA در حال اجرا است پروژه پل هوایی که کشتی PPE از کشورهای دیگر به ایالات متحده است. دسته اول وارد بیش از آخر هفته و شامل 80 تن از N95 ماسک روپوش و دستکش و ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>