مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح پیشنهاد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که دولت او برخوردار روابط خوب با نخست وزیر عمران خان و مودی تکرار پیشنهاد خود برای میانجیگری بین دو کشور دوباره در مورد مسئله کشمیر .

صحبت کردن با رسانه ای رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او تا به حال روابط خوبی با نخست وزیر عمران خان و یک بار دیگر تکرار پیشنهاد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در مورد مسئله کشمیر.

در پاسخ به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و مودی “صحبت های زیادی در مورد پاکستان”.

“من رابطه بسیار خوبی با نخست وزیر خان گفت:” بیان کرد که رابطه اش با “هر دو آقایان [مودی و عمران خان] خیلی خوب است”.

او گفت که “شده است وجود دارد مشکل در پاکستان و ما در حال دیدن آنچه که ما می توانیم در مورد آن انجام دهد”. “هر چیزی من می توانم انجام به واسطه و به کمک من خواهد بود. آنها در حال کار در کشمیر. کشمیر بوده است خار در بسیاری از افراد طرف برای مدت زمان طولانی وجود دارد و دو طرف به هر داستان شده است اما کار بر روی آن برای مدت زمان طولانی” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که “مودی خواهد شد مراقبت از آن [تروریسم],” گفت که این موضوع در صدر نخست وزیر هند را در دستور کار دارد.

در پاسخ به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در مورد موضوع آزادی مذهبی در هند گفت که او یک “قدرتمند پاسخ” از نخست وزیر هند.

“ما در مورد آزادی مذهبی برای مدت زمان طولانی در مقابل بسیاری از مردم و من تا به حال بسیار قدرتمند در پاسخ از او [Nader],” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد هند بحث تابعیت قانون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نمی خواهم به اظهار نظر در آن است. “من می خواهم به ترک که به هند و امیدوارم آنها را در تصمیم گیری درست برای مردم,” او گفت:.

“شما انتقاد شده است برای سیاست های خود را در برابر مسلمانان بنابراین شما در یک موقعیت برای بحث در مورد زمان هند کشوراست” خواسته یک خبرنگار. در این که رییس جمهور آمریکا پاسخ داد: “من برنده سفر بان کی مون و ما از آن جایی که ما فکر می کنیم لازم است و نه بر اساس دین است. ما برنده آن در دیوان عالی کشور است و ما نوار آن دسته از مردم از سفر به کشور ما که ممکن است صدمه دیده است شهروندان ما,” او گفت:.

هند شارژ بیش از حد تعرفه ای و آن را ناعادلانه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

در پاسخ به سوال رئیس جمهور ایالات متحده گفت که ما این بود که اتهام بسیاری از تعرفه توسط دولت هند. او گفت که او می دانست که در حالی که دولت قبلی آگاه بود. “ما در حال شارژ بودن مقادیر زیادی از تعرفه. نمی توانید انجام دهید که شما نمی تواند انجام دهد که” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در هند به مقابله و آن را به اتفاق می افتد. “آنها {دولت هند] می خواهید برای انجام این کار آنها را انجام خواهد داد که. من یک معامله با چین که هر کس گفت من نمی تواند انجام معامله با چین,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ما این بود که اتهام بسیاری از تعرفه هنگامی که محصولات خود بودند و به هند فرستاده شد و نه راه دیگری در اطراف. “وقتی هارلی دیویدسون می فرستد موتور سیکلت خود را به هند, آن, آنها به اتهام دریافت مقدار زیادی از تعرفه. زمانی که موتور سیکلت از هند فرستاده می شوند به ما آن را تقریبا بدون تعرفه را در بخش های مختلف وجود دارد مطلقا هیچ تعرفه,” او اضافه شده است. رئیس جمهور ایالات متحده گفت که “این ناعادلانه است و ما در حال کار بر آن”.

او گفت که آن را عادلانه وضعیت زمانی که شرکت های آمریکایی پرداخت شد بسیاری از تعرفه و گفت که مالیات مطرح شد “نه بیش از حد طولانی پیش”. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آن متقابل ایالات متحده می خواهد که و هند می داند که” او اضافه شده است. او گفت که کسری بودجه بین ایالات متحده و هند شد 24 میلیارد دلار است که قبلا بود در $30 میلیارد دلار است.”آن را هنوز هم بیش از حد بالا است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر آمریکا و هند را ندارد معامله تجارت و سپس آنها را چیز دیگری است که می تواند رضایت بخش است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>