مغلوب ساختن پیشی جستن هل کنگره به تقاضا بیمارستان شفافیت قیمت گذاری به عنوان بخشی از Coronavirus امداد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن برای شفافیت در بیمارستان قیمت گذاری برای ماه — و بعد از coronavirus امداد بسته ممکن است کمک به آنها آن را دریافت کنید.

به گزارش از بلومبرگ, اخبار کاخ سفید شده است فشار کنگره برای اضافه کردن یک بسیار خاص ارائه به بعد coronavirus امداد لایحه — که نیاز به بیمارستان ها و شرکت های بیمه برای عموم به اشتراک گذاری این قیمت در حال مذاکره برای خدمات پزشکی. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور قطع کامل روابط با چین به عنوان Coronavirus مجازات)

این هدف با توجه به آن گزارش شده است به قطع پا از زیر مداوم نبرد قانونی آغاز شد که در اوایل سال 2019 زمانی که ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش منتشر شده قوانین و مقررات نیاز به بیمارستان ها و بیمه به قیمت گذاری خود را ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کردن یک فرمان اجرایی خواستار همان در ماه ژوئن سال گذشته است.

اما طی چند ماه در بیمارستان داشتند جنگیدند برابر مقررات الزام آنها به انتشار قیمت گذاری آنلاین با این استدلال که آن را نقض متمم اول قانون اساسی به فاش کردن “اطلاعات محرمانه در به صورت جداگانه مذاکره شرایط قرارداد با شخص ثالث دهندگان از جمله تجاری خصوصی سلامت بیمه.”

“حکومت نمی کند ارائه اطلاعات بیماران نیاز است. الزامی افشای عمومی از مذاکره اتهامات را ایجاد سردرگمی در مورد بيماران خارج از جیب هزینه های جلوگیری از آن” طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه گفت: “بیمارستان ها باید شرمنده که آنها مایل به ارائه آمریکایی بیماران هزینه … قبل از آنها آن را خرید.”

با توجه به بلومبرگ گزارش دولت با اعتماد به نفس است که تدوین آن مقررات به قانون از طریق بعدی تسکین بسته خواهد حل و فصل این مسئله یک بار و برای همه است.

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر اظهار داشت جمعه “رئیس جمهور تهمت گرفته تهاجمی ترین عمل در مراقبت های بهداشتی قیمت شفافیت در تاریخچه و خواهد خوش آمدید هر گونه تلاش کنگره برای تکمیل و تقویت اقدامات ما برای قرار دادن قیمت واقعی به دست مصرف کنندگان است.”

در علاوه بر این به قیمت شفافیت کاخ سفید نیز تحت فشار قرار دادند برای آینده بسته امداد شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im