مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات تمام پرچم ها در ساختمان های فدرال پرواز در نیمه کارکنان بیش از آخر هفته روز یادبود به افتخار Coronavirus قربانیان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد که پرچم در تمام ساختمان های فدرال خواهد بود و کاهش به نیمی از کارکنان بیش از آخر هفته روز یادبود به افتخار آمریکایی که تسلیم به کوروناویروس.

“من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به CoronaVirus” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “روز دوشنبه پرچم خواهد بود در نیمه کارکنان به افتخار مردان و زنان نظامی ما را ساخته اند که این فداکاری برای ملت ما.”

رئیس جمهور اعلام می آید پس از مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر بالا دو حزب دموکرات در کنگره با ارسال نامه ای به کاخ سفید درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به پایین آوردن پرچم یک بار coronavirus مرگ و میر تحت الشعاع 100,000. (مرتبط: “شاید فردا شاید امروز’ — مغلوب ساختن پیشی جستن Teases ویژه CDC دستورالعمل برای بازگشایی کلیساها)

“این امر به عنوان یک خدمت ملی بیان غم و اندوه بنابراین لازم است توسط هر کس که در این کشور” جفت نوشت.

کاخ سفید تا به حال کاهش یافته زمانی که فشار بر روی موضوع توسط the Daily Caller پیش از آن در روز.

رئیس جمهور صرف بخش عمده ای از سهشنبه تور فورد تسهیلات ساخت و ملاقات با رهبران آمریکایی در میشیگان. در طول سفر او اعلام کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به زودی نسخه ویژه بازگشایی راهنمایی برای کلیساها و خانه های دیگر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im