مغلوب ساختن پیشی جستن: Ohio, داکوتای شمالی و آیداهو شروع به باز کردن در مارس 1

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که سه متحده آغاز خواهد شد و مرحله به مرحله بازگشایی روند در مارس 1 پس از ملاقات با الزامات مورد نیاز برای کاهش موارد COVID-19.

فرمانداران از, اوهایو, داکوتای شمالی و آیداهو همه قصد شروع این روند است. بازگشایی خواهد رخ می دهد در سه مرحله برای هر دولت با توجه به شدت شیوع بیماری خود را. مینه سوتا آغاز آرامش بخش فاصله دستورالعمل روز جمعه اما متحده با بحرانی ترین شیوع بیماری مانند نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا ممکن است بسیار طولانی را برای رسیدن به مرحله یک. (مربوط: ما رمپ تا سرکوب در چین تلاش های جاسوسی در طول Coronavirus)

US President Donald Trump (C) holds a picture of the coronavirus with US Health and Human Service Secretary Alex Azar (2nd L), CDC Director Robert Redfield (2nd R), and CDC Associate Director for Laboratory Science and Safety (ADLSS) Dr. Steve Monroe (R) during a tour of the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) in Atlanta, Georgia, on March 6, 2020. (Photo by JIM WATSON / AFP) (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (C) دارای یک تصویر از coronavirus با ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر (2 L) CDC مدیر رابرت Redfield (2 R) و CDC مدیر دانشیار علوم آزمایشگاهی و ایمنی (ADLSS) دکتر استیو مونرو (R) در طول یک تور از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا. (عکس از جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

فاز یک اجازه می دهد تا رستوران ورزشگاه سینما و کلیساها به بازگشایی تا زمانی که آنها به دنبال فاصله دستورالعمل. فاز دو اجازه خواهد داد که مدارس و اردوگاه ها و پارک های عمومی به بازگشایی و فوق صنایع در فاز یک می تواند اتخاذ کمتر دستورالعمل های دقیق. مرحله سوم اجازه می دهد تا رویدادهای ورزشی مهم برای بازگشت تحت نور فاصله دستورالعمل و کارفرمایان می توانند به حالت عادی بازگشت نیروی انسانی.

تصمیم به آغاز بازگشایی روند در نهایت با فردی فرمانداران با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعلام می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید پیام خود را در مقابل چین در coronavirus گفت: روز شنبه این کشور کمونیستی “به” کشور با کروناویروس موارد و مرگ و میر. (مرتبط: پرسید که آیا چین سانسور اوایل Coronavirus داده ارشد که مقام گفت: ‘به نظر نمی آید’)

چین شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از جعل coronavirus موارد و مرگ و میر پس از آغاز شیوع آن در ووهان. اطلاعات رسمی ادعا می کند تقریبا 3500 نفر را در شهر اما شواهد نشان می دهد که تعداد واقعی بیش از 40 ، 000.

“اجازه بدهید من آن را این راه: من خوشحال نبود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im