مغلوب ساختن پیشی جستن-نامزد قضاوت در اجرا با صدا غذا خوردن به این اتهام که او “ضد زن’

طرفین دعوا و فعالان شعار دادگاه ضبط شده و مشتریان در یک اعتراض در برابر اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه فدرال مهاجرت در آریزونا.

قاضی اسکات راش نامزد دریافت جایزه بود برای ایالات متحده در منطقه قاضی برای منطقه آریزونا توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019. پس مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی, The Daily Caller دریافت یک نکته از یک دادگاه watcher در مورد بثورات را در دادگاه خلق و خوی. این نکته منجر به هشت نفر رو به جلو در آینده ادعا به قربانیان یا شاهدان از آنچه که آنها ادعا می کنند به سابقه ضد زن قلدری از راش. مصاحبه با منتقدان که مشاهده کرده اند قاضی راش و ضبط تصویر از استبدادی قضاوت سریع خو که حاضر به شنیدن همه شواهد را نشان می دهد و ضد زن تعصب.

در این ضبط صدا قاضی راش فریاد یک زن litigant.

او همچنان به حمایت از قدرتمند جمهوری خواهان مانند آریزونا سناتور جمهوری خواه مارتا McSally. McSally نیست پاسخ به پیام های متعدد چپ در واشنگتن دی سی ،

“قاضی راش در حال حاضر با تمایز در Pima County Superior Court در شهر توسان … قاضی راش به دست آورده احترام از همکاران خود در دادگاه با انصاف و کار سخت و تمایل به کارهای سخت” McSally گفت: در این جلسه.

یک وزارت دادگستری و سخنگوی این بیانیه صادر شده به the Daily Caller, “قاضی راش فوق العاده واجد شرایط خوبی برای فدرال نیمکت داشتن ریاست نزدیک به 6000 مدنی و کیفری و دادگاه خانواده مسائل پس از شروع خدمات خود را به عنوان یک ایالت آریزونا قاضی دادگاه در سال 2010. در علاوه بر این به خدمات در آریزونا دادگاه کانون وکلای آمریکا امتیاز قاضی راش به اتفاق آرا “نیز واجد شرایط” پس از ارزیابی حرفه ای از جمله ویژگی های حرفه ای و شایستگی و صداقت و قضایی خلق و خوی. وزارت دادگستری به نظر می رسد به جلو به قاضی راش را تایید.”

کسانی که به نظر می رسد در دادگاه به رنگ یک تصویر متفاوت است.

The Daily Caller نیز ضبط به دست آمده بین litigant و وکیل او در آن وکیل توصیه تامین نر دادگاه نمایندگی چون “من فکر می کنم راش است کمی بیشتر طرفدار مرد.”

دادستان همچنین گفت راش نادیده گرفته و گزارش های متعدد از یک پزشک به خدمات اجتماعی در حالی که پذیرش این استدلال از شوهر سابق وکیل به عنوان حقیقت.

طرقه Schmoll

طرقه Schmoll گذاشته تجربه مشابه.

“من سعی کردم به او توضیح دهید سوء استفاده او را ضرب و شتم من اساسا” Schmoll گفت: “قاضی گفت:” من نمی خواهم برای شنیدن هر یک از آن.'”

Schmoll مشترک دختر 2015 خاطرات مطالب; در یک, دختر توصیف Schmoll را شوهر سابق او را تشویق به خودآزاری و در دیگری او گفته دارو او باعث او را به تصویب.

SKM-458e20021007070 توسط mikekvolpe در Scribd

Schmoll همچنین ارائه یک عکس از یک کبودی بر بازو به The Daily Caller. اما Schmoll گفت: راش حاضر اجازه می دهد تا این و دیگر شواهدی از سوء استفاده به شواهد.

بثورات منتقل شد از دادگاه خانواده ثبت دعاوی حقوقی و کیفری دادگاه در دسامبر 2019 اما Schmoll یکی از آخرین طرفین دعوا قبل از حرکت.

او به او اعطا شوهر سابق حضانت تنها به عنوان یکی از دي.

Kikashanna برادوی

برادوی گفت که راش یکی از حداقل پنج تن از قضات او ایستاده بود اما او در توضیح راش بسیار شبیه به زنان دیگر بود.

“راش بود فریاد زد من قبل از. او به من گفت: shut up” برادوی گفت: “من تا به حال اثبات; من تا به حال شواهد و بثورات فقط نادیده گرفته همه است.”

برادوی گفت: زمانی که او به نظر می رسد در مقابل یکی دیگر از قاضی, قاضی بارها و بارها با اشاره به قضاوت راش تصمیم گیری به او اذیت و خوار ، ضبط پشتیبان خود ادعا می کنند.

حتی اگر قاضی گفت: شوهر سابق او تا به حال در حال حاضر بيش از هر زمان بازداشت قاضی سپس ادعا کرد که برادوی بود و دائما در تداخل با زمان بازداشت همراه با ظاهرا ساخت اتهامات کاذب از سوء استفاده با اشاره به جزئیات راش اشاره کرده بود.

که صوتی زیر است.

برادوی نیز خلاصه پرونده او را به آریزونا ائتلاف برای پایان دادن به رفتارهای جنسی و خشونت خانگی (ACESDV).

این ACESDV نیست پاسخ دادن به یک پیام به سمت چپ در دفتر خود.

راشل Collins

کالینز گفت: او در مقابل قاضی راش برای یک منظور حفاظت از او می خواست مسلم در برابر شوهر سابق او.

کالینز گفت که راش را رد کرد سفارش برای حفاظت که بار او را از داشتن یک تفنگ چرا که شوهر سابق او گفت: قاضی او نیاز به آن را به خاطر او با استفاده از تفنگ خود را برای اشتغال است.

کالینز گفت: این یک دروغ است اما علاوه بر این قاضی راش هرگز خواسته شوهر سابق او برای هر مدرک.

متن که از شنیدن تایید می کنند که قاضی راش را رد کرد سفارش برای حفاظت بدون پرسیدن هر گونه اثبات اشتغال است.

دادگاه رونوشت کپی (1).pdf توسط mikekvolpe در Scribd

“من یک گواهی NRA سلاح گرم استاد و من نمی چرخد و این فقط راه خود را از صدمه زدن به من. او را مورد آزار و اذیت صاحبخانه من همسایه من است. او رفته از او راه را به من زندگی یک جهنم زندگی من انجام داده اند چیزی جز شکستن تا با او” شوهر سابق او می گوید قاضی راش.

شنیدن که قاضی راش متحده “همه حق است. من قصد دارم به اخراج از زمان درخواست برای شکست به نظر می رسد.”

کالینز گفت: او به نظر نمی رسد در این جلسه زیرا او وکیل به او گفت که او را ندارد به نظر می رسد.

نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور تهمت نیز دریافت حداقل یک نامه التماس به تجدید نامزدی خود را قاضی راش.

نامه نوشته شده توسط Christa Isom کشورهای در بخش “وجود دارد یک بیماری همه گیر در شهر ما آقای رئیس جمهور و قاضی راش است که بخش بزرگی از ما فساد است. او سزاوار نیست خود را انتخاب و برای انجام این کار این است که یک سیلی به خانواده او را نابود کرده است. او نمی بیندازد باید برای آنچه که او انجام شده است. قاضی راش با یک زن-hater با خلق و خوی تند و زننده است که او مشهور است برای از دست دادن در دادگاه. من آن را دیده اند. وکیل من را دیده است و بنابراین دوست من Felicia که فقط به حال فرزندان او از او گرفته شده و با توجه به سوء استفاده نیز توسط قاضی راش.”

Isom در مصاحبه با تماس گیرنده گفت که در حالی که او بوده است نه یک litigant در دادگاه او شده است در دادگاه به رعایت موارد دیگر.

“او یک مرد خوب است. او را ضد زنان” Isom گفت: “او yells در زنان است. او فریاد زد و وکیل و گفت: “من می دانم که چرا من نمی خواهم شما مرا به یاد من همسر سابق.”

“او بسیار غیر حرفه ای,” او ادامه داد: “ما همه نوع ترس از قضاوت راش.”

آریزونا قضایی شورای

آریزونا قضایی شورای برنامه به تولید و ارزیابی قاضی راش و دیگران در ماه آوریل است.

Sheryll Prokop, برنامه مدیر آریزونا قضایی شورای اسلامی گفت: بررسی منتشر خواهد شد در ماه آوریل و تحریم شده است تا پس از آن.

روزانه تماس گیرنده با دریافت چهار ارزیابی قاضی راش که ارسال شد به AJC همه آنها منفی است.

قاضی راش است که اختصاص داده شده به م… توسط mikekvolpe در Scribd

Felicia جویدن یکی دیگر از litigant ارائه یک ارزیابی بیان کرد در بخش “قاضی راش اختصاص داده بود به من در مورد که در آن من درخواست. قاضی راش است فریاد زد و من در دادگاه در موارد متعدد و حکومت بدون مدارک شنوایی و در نتیجه موقعیت های خطرناک است که مضر به بهداشت و سلامت فرزند من. او همچنین حاضر به محافظت از من و پسر من از شوهر سابق من که یافت شده است گناه دو بار از خشونت خانگی در شهرستان توسان دادگاه است.”

“او ساخته شده برخی از احکام بدون داشتن روشن و شواهد قانع کننده.” جویدن گفت: تماس گیرنده در مورد بثورات جلدی “که آن را به خود احکام اگر من نقض حکم او گفت: او را به من بدهید تحریم اگر نقض حکم او واقعا نمی خواهد پاسخ دهد.”

جویدن گفت: او سعی کرد در حال حاضر به راش حوادث سوء استفاده از جمله بازداشت توسط شوهر سابق او در گام خود را-اما قاضی راش حاضر به شنیدن هر یک از این شواهد است.

جویدن گفت: وضعیت او به سر آمد و در سال 2019 هنگامی که پسر او حاضر به بازگشت به پدرش; در نتیجه, او در حال حاضر چهره های متعدد به اتهام جنایت برای وادار سازد دخالت.

جویدن رد اتهامات در پاسخ به دادگاه.

یکی دیگر فرستاده شده توسط Malinda Sherwyn متحده در بخش “من یک دادگاه watcher و مدافع و تا به حال به مناسبت به همراه زنان به دادگاه از قاضی راش. او گرم و یک دادزن نقض شلیک توپ. Exculpatory شواهد ارائه شده به قاضی راش توسط پدر و مادر است که می تواند پاک کردن نام خود و محافظت از کودکان خود را است که بارها و بارها رد شده توسط او از جمله شهادت شهود متخصص و مستندات از باتری و سوء استفاده جنسی. این به نظر می رسد یک الگوی عمل قاضی راش.”

Sherwyn همچنین صحبت کردن در برابر قاضی راش در جلسه برگزار شده توسط Arizona قضایی شدند. ویدئو که در زیر است.

نتيجه گيری

قضایی رتبه وب سایت Robing اتاق دارای دو رتبه بندی هر دو ادعا او را نشان می دهد تعصب “بسیار غیر حرفه ای و مغرضانه. نه گوش دادن به حقایق و تصمیم گیری شخصی است. تضاد خود در دادگاه و زمانی که این تناقض است خطاب او خشم و تهدید طرفین دعوا. نه تصمیم گیری در بهترین منافع کودکان درگیر و belittles و خاموش کردن litigant زیرا او خسته از گوش دادن. سوء استفاده از قدرت که ناراحت برابر مردم است.”

یک تماس چپ با قاضی راش اتاق فرستاده شده بود به Krisanne LoGalbo جامعه روابط هماهنگ کننده در آریزونا دادگاه عالی در Pima County/Pima County دادگاه اطفال مرکز. او کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

قاضی راش نیز یک عضو از Federalist جامعه و یک پیام از سمت چپ با Federalist جامعه روابط عمومی شرکت باقی مانده بود unreturned.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>